Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan győzhetném le a félelme...

Hogyan győzhetném le a félelmem? Hogyan szólítsak le egy idegen lányt úgy hogy az ne küldjön el a fenébe?

Figyelt kérdés
Tegnap az utcán szembejött velem egy nagyon szép lány és nem sok kellett hozzá hogy megszólítsam.Alig tudtam visszafogni magam.Attól félek hogy előbb utóbb meg fogok szólítani egy lányt pedig nem akarok magamnak bajt,Én konfliktuskerülő típus vagyok.Az a baj,ha az ember meglát egy nagyon szép lányt,nehéz megállni hogy ne szóljon hozzá.Én nem akarok bajt,de az utcára muszáj kimennem.Eddig nem szólítottam meg egy lányt sem de attól félek hogy nem fogom sokáig kibírni.Sokszor próbálok inkább rájuk sem nézni de nagyon nehéz.Tudnátok tanácsot adni?
2019. dec. 25. 19:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10-es engem egy tánciskolába szerintem föl se vennének 100 kilósan:(
2019. dec. 25. 19:56
 12/15 anonim ***** válasza:

- Amíg nem vagy kibékülve magaddal, ne ismerkedj.

- Mérd fel, ki nem bánná a kezdeményezést. A halálom, amikor békésen olvasok, és úgy próbálnak kezdeményezni.

- Ne szólíts le lányokat, ha nincs mit mondanod neki.

- Alakíts ki valós barátságokat és csatlakozz közösségekhez, amiken belül ismerkedhetsz.

L

2019. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 L és hogy bírjam ki ha nagyon tetszik a lány?Hogy bírjam ki hogy ne menjek oda hozzá?
2019. dec. 25. 20:21
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy ösztönlény, erre mit lehetne írni? :D Én se megyek oda minden jóképű sráchoz.

Nem ismered ezeket a lányokat. Csak külső alapján ítélni pedig elég röhejes.

L

2019. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
L egy szép lányhoz nem megyek oda de egy nagyon széphez már oda kéne menni.Egy olyan pasihoz aki nagyon bejön neked már lehet hogy odamennél.
2019. dec. 25. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!