Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valóban létezik az igazi,...

Thepityu kérdése:

Valóban létezik az igazi, vagy csak a média és kultura ezt hitette el velünk?

Figyelt kérdés

Mindenen elgondolkodok jón rosszon egyarant,sőt ebből már azon mi a jó mi a rossz ki szerint ...

Én ugy latom hogy a fokuszon mulik minden.Adott egy miliardos ember.Ra fokuszal hogy olyan nő kell neki akibe szerelmes lessz.Nyilvan legyen szep okos stb...de nem egy ilyen van akkor honnan tudja nem e jobb a masik ...

Az én fokuszom azon van,mivel nem vagyok miliardos így elet munkaja az hogy lehessen otthonom.Kiesnek az eletkeptelen aranyos lanyok , akik a szoke herceget varjak es alomvilagban elnek, kiesnek az eros onbizalmu magukrabsokat ado nagyon csinos lanyok.Igy azok vonzanak akik onaloan is boldogulnak,es csapatkent tudunk mukodni.Szerelem szerinten pillanatnyi kemiai elvaltozas, szeretet meg ugyis kialakul idovel.(26f,leghoszabb kapcsolat 7ev) jó sok velemenyt szeretnek.



2019. dec. 26. 00:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
erdekes nezopontok, en gimibe jottem ossze egy lannyal , akivel tobbszor akartam szakitani de mem ment ,full kulombozoek vagyunk megis ossze csiszolodtunk, 7es fel ev utan rajottem hogy ,nem tudok vele le elni egy eletet ,elment minden motivaciom melette ...de megis olyan mintha őt szeretnem ,sehogy nem jo
2019. dec. 26. 20:51
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy időben én is sokat aggódtam emiatt, aztán rájöttem, hogy nekem is kell tennem magamért valamint, meg már úgy vagyok vele, hogy majd a jó Isten hozzá össze ezeket szerencsésen. Mert a jó kapcsolatok ahol hűség van tényleg az élet nagy áldása. Szóval ima, munka a többi meg majd jön amikor ahogy jön. Aggodalom mentesen.
2019. dec. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!