Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Neked most a karácsonyi...

Neked most a karácsonyi időszakban volt-e mélypontod, ha igen, melyik napon? (Mitől? )

Figyelt kérdés
Köthető-e ez a legrosszabb hangulati szinted valamihez, ami akkor ért? Köthető-e több összeadódó hatáshoz?

2019. dec. 27. 22:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pont tegnap. Igaz hivatalosan nem karácsony, de nekem még az van :D

Annyira kivotlam a tanulni valóval, nem értettem, küzdöttem, hogy mitol jött ki vagy nem jött ki x vagy y érték, mit honnan szedett össze a tanár a példában. És nem igen értettem, már sírtam. Két hét után vizsgázok, ez is rám jött, hogy na 2 tárgy van, nem akarom elbukni, és eléggé kikészültem lelkileg. Nem is folytatattam, inkább abba hagytam.

2019. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1-2, Ma és tegnap volt/van ilyen időszakom. Olvasok egy könyvet és vannak felismeréseim magamra vonatkozóan;

3, Igen, sajna igen, nagymértékben a múltamhoz, kisebb mértékben a közelmúlthoz;

4, Igen.

2019. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
26-án tesóm egész nap beszólogatott mindenért meg elhordott mindennek. Estefelé visszaszóltam neki, ő meg lelépett és nem reagált semmire. Aznap én lettem a közellenség itthon.
2019. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!