Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől vagytok önbizalomhiányos...

Mitől vagytok önbizalomhiányosok srácok?

Figyelt kérdés
Nyilván a rossz tapasztalatok miatt, de azért annak általában vannak kiváltó okai pl.: vékony bankszámla, rövid cerka, kövér vagy csúnya vagy?
2019. dec. 29. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi. Jövőre megnyerem a lottót és leelőzöm az alfahímeket. Ha nem akkor..
2019. dec. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 30 éves vagyok. Sajnos a nők nagyjából levegőnek néznek, ugyan volt már több szexuális kalandom, de igazi párkapcsolatom egy rövid két hónaposon kívül nem volt.

Sajnos nagyon nincs olyan alkatom ami a mai nőknek bejön. 170 cm magas vagyok emellé ötven egy-két kiló. Hízni sajnos nem tudok, hiába eszem bármennyit. Sokat mozgok, és sportolok is, de az állóképességet igénylő sportokat szeretem (futni, túrázni, kerékpározni) ami szintén nem jön be a lányoknak. Az arcom is olyan, hogy nem ronda, de sajna minimum 10 évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál és normális és a borosta sem sokat segít.


Szakmámat tekintve lassan meglesz a háziorvos szakvizsgám, de hiába tanultam érettségi után több, mint tíz évig, itthon egy orvos nem sokat ér, egy háziorvos meg semmit, hiába mi vagyunk az egész ellátás alapja. Külföldre nem akarok menni, ugyan C1 angolom van, de a családom, testvérem szüleim az egyetlen dolgok amik érnek valamit az életben.


A cerkával szerencsére nincs gond, amikor eddig nagy ritkán kellett használni nem volt rá panasz. A bankszámla jó kérdés. Van 10 millióm de saját praxist kellene venni, amire kb. ki is dobhatom, és megint ott tartok, mint amikor egyetem végén elkezdtem dolgozni...

2019. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kover vagyok,es kicsi a cerka.

1 het a maximalis ido amit kapcsolatban tartottam.

2019. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem, a környezetem lehúz, ilyenek miatt.
2019. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arcom miatt.
2019. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kicsi, van két betegségem, amik megnehezítik a napjaimat és depressziós, pánikbeteg vagyok, mégsincs önbizalomhiányom. Koncentráljatok már a bennetek lévő jóra ba***ameg!
2019. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neveltetés, meg alap személyiség.


Introvertáltként nem könnyű társaságban. Hogyan is lehetne önbizalmam emberek között, ha keveset tapasztaltam belőlük,egyszerűen mert kényelmetlen és kimerítő a társaság.


Erre jött egy szociális fóbia.


Rendbehoztam magamat, amennyire kell, amennyire nekem szükséges. A hobbimban és a munkahelyen sokkal nagyobb önbihalmam van, mint bármelyik extrovertáltnak. De emberek között, nagytársaságban, idebenekkel sosem leszek én a legjobb, sosem leszek én a társaság közepe, sosem leszek én a legvonzóbb. De ez nem is zavar, mert leszarom. Páromnak is olyat választottam, aki nem társasági, nem bulizós.

A

2019. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2


Nyugi, fiatalab csajoknak ettől idővel bejöhetsz.

(Volt kollégámnak 10 centivel magasabb volt a neje.)

2020. jan. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!