Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szilveszter este mit csinálnak...

Szilveszter este mit csinálnak a magányos lányok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 13:36
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
42%
Én masztival búcsúztatom majd az óévet.
2019. dec. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

"Szívesen tölteném az időm egy magányos lánnyal aki megért, én úgy vagyok vele a magányos/depis lányok sokkal aranyosabbak, megértik az ember tudják értékelni ha valaki szereti őket, az átlag lányok."


Alapból egész életemben nem volt semmi ingerenciám, hogy bulikákba menjek, de az ilyen faaszok miatt annyira lennék hülye r1banc, csak hogy ne higyjék azt, hogy gondoskodó anyuka vagyok, amiért nem vagyok partipicha.

2019. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jól látod ezt #32. Ők nem pótanyagra vágynak, hanem olyan nőre aki gondoskodik róluk és még le is fekszik velük. Hisz ki más is tudná értékelni a nőket mint az, akinek soha nem jön össze egy csaj sem. Persze erről csak a lányok tehetnek.

Félre értés ne essék én is antiszoc és szociofób vagyok, de annyira gáz olvasni az ilyen nyálas és sztereotip kinyilatkoztatás mögött rejtőző "szánjon meg valaki egy pi_ával" próbálkozásokat. Ráadásul zavar is mert ebből születik majd az az általánosítás, hogy minden antiszoc srác pont ugyan ilyen , holott a legtöbbünk szerintem nem fogja kis híján könyörgőre egy csajárt.

2019. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Nem értem mi bajotok azzal amit írtam. Én nem az az alapján döntöm el kit szeretek hogy mennyi időn belül adja a pinát! Ha jól értem mindketten az ilyen fiúk ellen vagytok, az utolsó 2 barom miatt kikérem magamnak a hozzám hasonló fiúk nevébe, hogy nem mindenki csak a pinára hajt! Amennyit ti oda adnátok az új tetves ájfonotokért meg ezer lájkért a nyomorult profilotokra, én 20x annyira vágyok csak egy szaros ölelésre! Ez az általánosítás rossz oldala amit ti műveltek.

18f

2019. dec. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Fúj, de gusztustalan ember vagy.
2019. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Nyugi, én az ilyen flegma férgekre rá sem köpnék. Ti teszitek tönkre ezt a világot, a lenéző, bunkó, ocsmány formátokkal.
2019. dec. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Nézz már magadba, kisgyerek.
2019. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Csók <3
2019. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Édesanyádat csókold, amiért felnevelt és megtűrt, nem lehetett egyszerű.
2019. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy te a tiédnek sosem hálálkodtál, ha ilyen fruska lett belőled. Bár lehet tőle tanultad, a mai világba, who knows..
2019. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!