Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szilveszter este mit csinálnak...

Szilveszter este mit csinálnak a magányos lányok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 13:36
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Te meg az agresszív apádtól lested el a bunkó stílusod?


Elárulok valamit: soha nem lesz csajod. Nézz körül az oldalon, ezek lesznek a barátaid, akikkel együtt osztozhattok a tévképzetben. Folie a deux, csak több, mint deux.

2019. dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
75%

33. vagyok. Mit kérsz ki tulajdonképpen kedves #34. Szerintem teljesen érthető, hogy ezzel nekem mi volt a gondom, mivel leírtam. Tehát a válaszon alapján leszűrted azt, hogy én éhezem a likeokra? Nyilván nem ismersz ezért megsúgom, hogy annyira éhezem az ilyen dolgokra, hogy az elmúlt 14 évben mióta facebookom van egy képet sem raktam fel oda és azt hiszem összesen 2 dolgot likeoltam, de nyilván mivel te mondtad mindenemet oda adnám egy likeért :D. Illetve a 32# kommentjéből nekem az szűrődött le, hogy ő egy lány, de biztos a hihetetlen logikai képességeiddel ismét egy remek következtetést hoztál össze (ez most szarkazmus volt, ha ismered a kifejezést).


Tehát én általánosítok negatívan amikor te írsz olyanokat, hogy "a lányok 90%a tuti a buliba rázza majd a hátsóját". Ez mi ha nem rossz általánosítás?

Egyébként meg egy szóval sem mondtam, hogy nem vágysz egy "szaros ölelésre", bár én inkább a szoros ölelést ajánlom. Arra hívnám fel a figyelmedet, hogy nem akkor lesz párkapcsolatot amire annyira vágysz ha itt picsogsz gyakorin és lehordod a lányokat mindenféle lotyónak, hanem ha ismerkedsz, azokkal a lányokkal akik neked szimpatikusak. Illetve mihamarabb kezdesz valamit az önelégültségeddel, illetve a hímsovinizmusoddal annál hamarabb találsz olyan lányt akit keresel, mert nekik ezen tulajdonságaid kevésbé vonzóak szerintem.

2019. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Én itthon maradtam, filmezgetek, olvasgatok. Csak a szokásos:)

21/L

2019. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, nagyon helyes :) Nem is kell valami hülye buli, remélem jól érzed és boldog új éved lesz, ezekkel az előző majmokkal ellentétben :)
2020. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van utolsó, aki a mondandódban kifogásol valamit, annak mindnek szar éve legyen mert ezt érdemlik cserébe. A nők csak az ilyen kedves és intelligens úriemberekre vágynak mint te (ez is szarkazmus volt :D). Nem is tudom miért heversz még parlagon.
2020. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

#10-es válaszoló vagyok!

nagyon jól sikerült az éjszakám :)) Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek! Mostani és leendő ismijeimnek, barátaimnak és azoknak is akik már talán elfelejtettek!

Puszi mindenkineK!

2020. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!