Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy fest, hogy 26 évesen...

Úgy fest, hogy 26 évesen szilveszter este otthon fogok maradni. Unalmas vagyok vagy öregszek?

Figyelt kérdés

Egyedül tölthettem a Szilveszter utolsó estéjét, míg mások buliznak, és petárdáznak. Amúgy is hajlamos vagyok a depresszióra, és így még rosszabb lesz, hogy egyedül kell majd lennem.

Más majd iszik és nevet a barátaival, addig én meg ott fogok ülni egyedül a szobámba, int egy elhanyagolt öreg.


2014. dec. 10. 08:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
67%

Eddig minden szilveszterkor a fejeden pörögtél?

Éppen ideje...

2014. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Vannak szabadtéri, utcai rendezvények. Miért nem mész ki valamelyikre?
2014. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Akkor most növök fel. Legalább az évet nem fogom másnaposan kezdeni.:)
2014. dec. 10. 08:52
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is valószínűleg otthon leszek egyedül.

De én direkt így tervezem.

Annyira nincs kedvem már semmilyen buliba se menni. Már unom. Párom viszont nincs. Úgyhogy ha otthon maradok, akkor egyedül leszel.

Én annyira nem bánom, csak ne legyen házibuli a közelben és akkor alszom egy jót :)

2014. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Falun lakom, itt semmi nincs. Csak szerveztek egy bulit, ahova szinte az egész falut meghívták. Csak engem meg néhány másik embert nem. Akik nem máshova mennek bulizni, azok csak szimplán a falusiak "alja". De amúgy is hajlamos vagyok a depresszióra.

Komolyan, lehet hogy most fogok átbilleni a sötétségbe. Hogy kimaradok valamiből.

2014. dec. 10. 08:59
 6/36 anonim ***** válasza:
77%
Akkor szervezzetek házibulit azzal a néhány emberrel, akiket még szintén nem hívtak meg a nagy buliba :)
2014. dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hát azokkal inkább nem. Alkoholisták meg drogosok, az egyik meg skizo, magába beszél.
2014. dec. 10. 09:09
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
7: mindegyik?? Téged miért nem hívtak meg?
2014. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem dől össze a világ. Gondolj arra, hogy rajtad kívül más is lesz így. Szilveszter éjjel keresd fel a magányosok klubját az interneten :-)
2014. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Mert biztos tudják, hogy depresszióra hajlamos vagyok meg volt pár dolgom, amik szerintem nem annyira nem nagy dolgok.
2014. dec. 10. 09:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!