Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki rátalál, a nagy Őre,...

Mindenki rátalál, a nagy Őre, az Igazira?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni,hogy létezik-az Igazi. Mert nem szeretném, egyedül leélni, az életem. Ha nem igaz társra vágyom, a másik felemre, aki olyan,mint én. Én egy hűséges, odaadó, okos, figyelmes, jóképű, én legyek neki az egyetlen és megértő társra vágyom.

2020. jan. 1. 01:36
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
65%

Nem létezik. Popper Péter tanár úr kijelentése sokkal közelebb áll a valósághoz.


Az Igazi, a nagy Ő és hasonló űbercuki és alaptalan, romantikus szemléletű mítoszok arra jók, hogy boldogtalanná tedd magad.


Az aki olyan mint én, azt is jelenti a te felfogásodban, hogy alig tudja használni a magyar nyelvet és érthetetlenül fogalma? Konkrétan az utolsó mondatod mintha egy Laár pour Laár-jelenetből származna. Miért nem olvastad el kiírás előtt a kérdésedet?


Az énképedet mire alapozod? Tudatosan kerülöd a szerénységet? "én legyek neki az egyetlen" milyen értelemben?

2020. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként a NAGY ő arra van szerintem, hogy nyugtasd magad, hogy egyszer úgyis rádtalál stb. Szerintem ilyen nem létezik, de mindenki döntse el magának. Amiről te beszélsz, az az ideál.
2020. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Az elkötelezett önismereti meló az, ami segít abban, hogy jó és tartós párkapcsolatod legyen. És ezt már jóval a párkapcsolat előtt érdemes megkezdeni, mert nagyban segít abban, hogy egyáltalán ki kerüljön az utadba. Lehet, hogy van, aki úgy érzi, hogy megtalálta a nagy Ő-t, de hacsak nem 90 éves az illető, nehéz hitelt adni ennek, ráadásul meg kéne kérdezni erről a másik felet is, mert rengetegen élnek úgy, hogy az egyik fél szerint a kapcsolat tökéletes, a másik meg folyamatosan félrekufircol vagy éppen fogalmazza a válókeresetet.
2020. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára téged meg fog találni!
2020. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
75%
Hiszem, hogy igen. Lennie kell.
2020. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 Barnabas333 ***** válasza:
54%
1-3 évig lehet, hogy van de utána vége a rózsaszín ködnek, jön a gyerek, meg a gondok, elhidegülés...
2020. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
25%
Barni az asszonnyal,miért nem beszéled ezt meg?
2020. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 george1113 ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek szerencséje hozzm. Van, akinek adottságai van hozzá, van akinek szerencséje. De előbb utóbb meg találsz valakit.
2020. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Sokkal több, az Igazi, mintha szimplán szerelmes lenék belé! Ő a másik felem, ketten együt, egy egész vagyunk! Akár jóképű, akár nem, Igazi lesz nekem! Fő , hogy, szeresük egymást! Aki olyan, mint én, azt jelenti, hogy mindenben egyetértünk. Én vagyok neki az egyetlen, azt jelenti: hűséges hozzám, nem csal meg soha. Mindig együt vagyunk, mintha egymásnak teremtettek, volna minket. Boldogan élünk, életünk végéig!
2020. jan. 10. 15:34
 20/41 anonim ***** válasza:
74%
Nem sokan találnak rá,azert keresgélnek annyit.Lehet az ország másik feleben lakik,ahova te sose mész.
2020. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!