Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tud legalább külsőre...

Miért nem tud legalább külsőre megváltozni egy ember, Ha már belsőre nem tud? Miért nem nézhet ki mindenki jól aki szeretne?

Figyelt kérdés
Ha nem lennék csúnya már rég lehetne barátnőm.Hiszen a személyiségemmel olyan nagy bajok nincsenek.Persze elmehetek fodrászhoz,konditerembe de az már sokat nem segít rajtam.Egy plasztikai sebész sem tudna rajtam sokat segíteni.Bele kell törődnöm hogy soha nem lesz barátnőm.Valaki szépnek születik,valaki nem.Én nem vagyok szép ezért sosem tudom meg hogy milyen az ha az ember nem magányos.
2019. nov. 24. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

A legszebb-egyik legokosabb osztálytársam itta halálra magát nagyon fiatalon, nem tudott mit kezdeni a természet adományaival. Hozzáteszem jó családból származott, nagyon jó körülmények közé született.

Óvatosan a kívánságokkal, egy szép pofitól nem jobb az élet.

2019. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1-es nekem már több lány is mondta hogyha jól néznék ki összejönnének velem.De így sajnos nem fog menni.
2019. nov. 24. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a külső tulajdonság, amit bőrgyógyász, fodrász, fogyás/hízás/izmosodás vagy épp pár új ruha nem tud legalább elfogadhatóvá tenni.
2019. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na és ha összejöttél volna velük, az nem garancia még egy jó szexre sem, a továbbiakról nem is beszélve.

Örülj neki inkább,hogy megúsztál egy csomó csalódást. Olyasmi ez mint aki nem eszi az édességet nagyobb valószínűséggel ép marad a fogsora.

2019. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy nem tudsz megváltozni külsőleg?


Sportolni,egészségesen élni bármikor elkezdhetsz,és jelentősen javítani fog a külsődön.


Egy új frizura,egy új ruha szintén sokat tud dobni.


A pozitív életszemlélet,a vidámság pedig a kisugárzásodat javítja.


Nem hiszem,hogy olyan rettenetes a külsőd,de ha mégis,akkor leg-legvégső esetben ott a plasztikai műtét is.


Mivel férfi vagy így csak halkan merem hozzátenni,hogy már vannak férfi kozmetikumok is arc hibáinak elfedéseire.


Kezdj magaddal valamit,légyszives

2019. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4-es ha fogat mos az édesség után ép maradhat a fogsora.Ha az embernek normális a barátnője,Nem fog csalódni.
2019. nov. 24. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kigyúrod magad akkor már félig jól nézel ki. Pont ma láttam egy kicsit mafla de nagyon szexi és szép csajt egy totál gáz ronda csávóval... Az a gyerek mégcsak ki sem volt gyúrva. Gizda volt.
2019. nov. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok de én is voltam slampos, nem törődtem a hajammal sem. Aztán megmutatták hogyan kezelem a hajam mert semmivel se tudtam rendben tartani ápolom stb. Jobban megválogattam mit veszek fel és kimerült, hogy nagyon is szép vagyok.

Szóval tessék ellmenni fodrászhoz, meg ilyenek.

31/n

2019. nov. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!