Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki sosem beszél senkivel sem?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Én is ilyen vagyok.


Soha nem beszélek senkivel sem, kerülöm az embereket, nem kommunikálok, csak annyit, amennyi szükséges, illetve sosem kezdeményezek.


Egy külső szemlélő mit lát ebben általában?


Én aszociális vagyok, depressziós, szociális fóbiával, szorongással, illetve kényszerbetegség is van. Ezek már 10 év fent állnak nálam, és nem lettek kezelve, úgyhogy ma már elég súlyosak.


2020. jan. 2. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem beszél velem, akkor hogyan ismerhetnék ilyen embert? 😃


Nyilván létezel, de mindenkinek idegen vagy. Ezzel a mai világban szerintem nincs baja a társadalomnak, hiszen az egyén legtöbb embert nem ismeri, akivel találkozik. Csak elsétálnak egymás mellett a munkában, boltban utcán... Melletted is. Csak egy vagy a millió ismeretlenből.


Falvakban és kisebb közösségekben lehet probléma ebből. Azok szeretnek mindent kipofázni. Nem is megyek oda 😃

2020. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jó magam. Néha magammal is szoktam beszélgetni de azért néha a hangokkal is szoktam. Nem tudom hogy e ez normális...
2020. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, gyagyásnak vélnek sokan emiatt.
2020. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jelen.


Én is ugyanezekkel a gondokkal küzdök.

2020. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,annak örülök ha békén hagynak.
2020. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem nagyon nehezen megy a kommunikáció az emberekkel, nem tudok mondatokban beszélni, nagyon nehezen fejezem ki magam, szocfóbiám nekem is van, nem szeretek emberek között lenni
2020. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint én. Nagyon rosszul kommunikálok, nehezen ismerkedek meg másokkal, nehezen kezdeményezek, így az esetek jelentős részében akaratlanul csendben vagyok. Ismerkedni akarok és beszélgetni másokkal, de nem megy, a hallgatás viszont annál inkább. Az a legnehezebb, hogy még én gondolkodok a hogyanon, addig más már régen kapcsolatba lépett egy nekem is szimpatikus emberrel és nem értem, másoknak miért megy ilyen gyorsan és könnyen.
2020. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom. :D

Amúgy én jól elvagyok magamnak, ha békénhagynak. Akkor rossz, ha olyannal találkozom, akinek meggyőződése, hogy nekem rossz így és próbál segíteni, bevonni a társaságba. Ilyenkor kínos, mert nem szeretek jóindulatú embert megbántani, de van, hogy sikerül. :(

2020. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Az emberek azt hiszik, hogy idióta vagyok, közben pedig teljesen normális életet élek, csak egyszerűen nincs kedvem erőltetett, felesleges beszélgetésekhez és emberekhez.

Én is küzdök szorongással de emellett még tömegfóbiával.

2020. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Velem beszélgethetsz. 😀
2020. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!