Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi volt a leghosszabb időtarta...

Mi volt a leghosszabb időtartam, amit egyedülállóként töltöttetek el?

Figyelt kérdés
Ezalatt hogy éreztétek magatokat, hogy telt az időtök, illetve, miután találkoztatok a következő párotokkal, mennyire könnyen tudtatok egy kapcsolatba belemenni?

2020. jan. 2. 21:28
1 2 3
 21/24 tőzegáfonya válasza:
100%
Èn 25/F vagyok,lassan már 5 ève nincsen normalis kapcsolatom,de nem is igènylem annyira mert tul felszinesek a nők,ès nekem ez nem pálya,már nem èrdekelnek.szülők sincsenek,igy hát az ünnepeket egyedül szoktam tölteni,vahy dolgozok! Èn soha nem bánkodtam ilyeneken,inkább hálát adok az ègnek hogy nemkell mással foglalkoznom,nekem is vannak hullámvölgyek,de tul kell lenni rajtuk,ehelyett èn inkább saját magba fektetem az energiát ès tanulok mèg meló mellett!
2020. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb bő 7 éve tart...

Voltak kisebb nekiindulások, meg rövidebb kapcsolatfélék, de komolyabb már jó rég óta nem sikerül :(

34/F

2020. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
26 év
2020. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az egész eddigi életem
2020. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!