Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan lányok akik...

Vannak olyan lányok akik annyira ki vannak éhezve hogy már szinte bármilyen férfival összejönnének? Ti ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés
Van egy mondás hogy nincs rossz étel csak nem elég éhes gyomor.A lányoknak is általában vannak feltételeik hogy milyen legyen egy férfi és csak akkor jönnek össze velük.Csakhogy ez időbe tellúrt amíg találnak egy megfelelőt ha találnak egyáltalán.Ilyenkor vagy éheznek,vagy lejjebb adnak.Én fiúként ott tartok hogy már egy 150 kilós nővel is összejönnék csak légyen már valami.Persze azt mondják a lányok hogy inkább maradnak egyedül de mondani mindent lehet.De ha kényszerhelyzetben vannak be is tartják amit mondanak?
2020. jan. 3. 16:50
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A telefonom átjavítja a szavakat azért vannak benne értelmetlen szavak is:)
2020. jan. 3. 16:52
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
Blablabla. BMW és pénz.
2020. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2-es és ha nincs a közelükben olyan férfi akinek Bmw és pénz van hanem csak olyan akinek Trabant és 20 forint a zsebében?
2020. jan. 3. 16:54
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Akkor összeomlik és sértegetni kezdi a szegény férfit. Pl. Megkérdezi hogy szűz vagy még? Aztán így rombolja le az önbizalmát.
2020. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4-es aki nagyon ki van éhezve annak mindegy hogy szűz e az illető vagy sem.Le fog feküdni vele.
2020. jan. 3. 17:00
 6/20 anonim ***** válasza:
21%
De még egy kiéhezett sem jön össze szegény,ronda,buta férfival. Nem érted meg?
2020. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 Én ebben nem vagyok olyan biztos.Abból kell főznie mindenkinek amilye van.
2020. jan. 3. 17:04
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

"Akkor összeomlik és sértegetni kezdi a szegény férfit. Pl. Megkérdezi hogy szűz vagy még? Aztán így rombolja le az önbizalmát." Ahogy te ócsárolod folyamatosan a nőket?

BMW ja. Egyszer kéne kilépni az utcára és nem anyátokat küldözgetni a boltba.

2020. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6%
#8 Egyszer sem ócsároltam a nőket. Azt a bombanős teszi. És egyre jobban átlátom hogy tényleg igaza van. Fáj az igazság,nyilván.
2020. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát figyelj, én nagyon dagadt vagyok, de még ha lekaparnám a falat kínomban, akkor sem dugnék egy hozzád hasonló nyavalygós, vénasszony jellegű palival.
2020. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!