Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan/mivel lehetne elviselhe...

Hogyan/mivel lehetne elviselhetővé és jóvá tenni az egyedül töltött unalmas napokat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
hoki
2020. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azert le irhatnad a nemed
2020. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasás...

Nekem minden könyv élmény volt, külön kaland, a történetek mindig megelevenedtek a fejemben és tovább színeztem őket...

Ma is az egyik legkevesebb időtöltésem... :)

2020. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs semmi, ami érdekelne? Nincs semmilyen hobbid? Én sok időt töltök egyedül, mert imádom és igénylem az egyedüllétet és el nem tudnám képzelni, hogy bármikor unatkozzak, mindig le tudom magam kötni az egyik hobbimmal (utazás és utazásszervezés, túrázás, zenélés, olvasás, nyelvtanulás, sütés/főzés és új receptek kipróbálása), vagy ha ezekhez épp nincs kedvem, megnézek egy filmet/sorozatot, esetleg játszom valamivel. Vagy elmehetsz önkénteskedni valahová, pl. állatmenhelyre, ahol megismerhetsz másokat miközben hasznosan töltöd az időd.
2020. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a túrázást, teljesítménytúrázást tudom ajánlani.


Egyrészt mozogsz, sportolsz, másrészt nagy eséllyel talélsz magadhoz hasonló érdeklődési körúeket.


Baráti/partneri kapcsolatot még nem alakítottam ki, de sokszor jó érzés oda csapódni másokhoz vagy ha mások csapódnak hozzám. Legutóbb egy 3 fős baráti társasággal mentem végig éjszakai túrát, előtte egy csinos lánnyal, korábban is szinte minden második-harmadik túrán volt társaságom.

2020. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább egy kis sportot mindenképpen iktass be. Bármilyet. Feldob, megy vele az idő és egészséges. Olvashatsz, tanulhatsz nyelvet. Nézhetsz sorozatokat a netflixen, eljárhatsz színházba, moziba.
2020. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!