Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha zárkózott vagyok akkor...

Ha zárkózott vagyok akkor sosem fog megszeretni senki sem?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, nem is nagyon voltak. És barátnőm sem volt soha.

Tudom hogy egy nyitott, közvetlen személyiségű embernek sokkal könnyebb az ismerkedés. De attól hogy zárkózott vagyok, attól még nem vagyok rossz ember. Hiába próbálkozom nem akar engem egy lány sem megismerni.

Ha én ilyen vagyok akkor örökre magányos leszek? Sosem lesz barátnőm?


2020. jan. 8. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog tudni megszeretni, mert nem lesz lehetősége megismerni. Rém kellemetlen, de ki kell mozdulni otthonról, és élőben beszélgetni élő emberekkel.
2020. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért állna szándékában bárkinek is téged megismerni amikor a munkahelyén, boltban, kocsmában, postán bárkivel beszélgethet?
2020. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attól hogy zárkózott vagy, nincs kizárva hogy sosem lesz barátnőd. Egy résztől az emberek és a dolgok változnak és lehet hogy pár év múlva több embert fogsz ismerni és talán még össze is barátkoztok stb. Csak próbálj nyitott lenni amennyire sikerül(azért így mondom mert én is zárkózott vagyok) és próbálj olyan lányokat megismerni akivel van közös témátok.Ha úgy érzed hogy egy lány sem akar megismerni az azért lehet mert más az érdeklődési körük,életszemléletük.
2020. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. Velem is ez volt a helyzet kb 2 éve. Nagyon zárkózott voltam és nem is mertem emberekkel beszélgetni vagy ha még is akkor is csak pár szavas válaszokat adtam. Szerencsére magamtól rá jöttem, hogy ez igy nem mehet tovább nem is azért mert így nem lesznek barátaim hanem mert ezzel magamnak csinálok rosszat. Aztán egyik napról a másikra elhatároztam, hogy jólvan akkor holnaptól magabiztosan fogok ki lépni az utcára és vidám leszek. És működött. Én ugy csináltam, hogy mindig jó dolgokra gondoltam. Ez most lehet egoistán fog hangzani de elég jó belső tulajdonságaim vannak. Pl; megbízhatóság, próbálok segíteni az embereket, és nagyon jól tudok titkot tartani:D Jó ezek alap dolgok de nagyon sok ember még sem ilyen. Ez engem boldoggá tesz.

Szóval szerintem változz, ne más miatt hanem magad miatt. Nem tudom hány éves vagy de a lányoknál ne erőltesd. Majd ugy is fog jönni egy akibe szerelmes leszel és ő is beléd. Lehet nem az elsö hanem a tizedik de miattuk sem kell szomorkodj. Vedd úgy hogy majd ugy is lesz más.


Csak próbáld ki egy napod úgy, hogy este elhatározod hogy jó holnaptól más lesz. És reggel úgy kelj fel mint akinek tökéletes az élete. Ne vedd figyelembe a negatív embereket. És ha piszkálnak akkor szard le kit érdekelnek azért csinálják mert nincs jobb dolguk Hidd el sokkal jobb lesz estére. Csak legyél boldog és kész. Szedd össze magad.


Ja bocsi, hogy túl sokat írtam, meg a szó ismétlésekért. Siettem mert oda ég a kajám:'D

17/L

2020. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!