Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek létezik a "lelki...

Szerintetek létezik a "lelki társ"?

Figyelt kérdés

Ti hogyan definiálnátok egy ilyen személyt? Milyen ő? Lehetséges, hogy valaki soha ne találkozzon "a másik felével", aki iránt valamilyen megmagyarázhatatlan módon kötődik? Itt most beszélhetünk baráti vagy szerelmi kapcsolatról is. Engem személy szerint még soha nem érdekelt annyira senki, hogy minden egyes apróságot tudni szerettem volna róla, ha tehettem volna, mindig vele lettem volna stb. Igazság szerint nem igazán érdekelnek az emberek, valami oknál fogva eddig nem fogott meg annyira senki, hogy tényleg meg akarjam ismerni és tartósan kapcsolatban maradni vele. Ez mennyire szokatlan? Nektek van ilyen "különleges" személy az életetekben?


Elnézést a sok kérdésért, de ma ezen töprengtem és kíváncsi vagyok mások mit gondolnak erről. :)


19/L



2020. jan. 8. 23:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen lány az életemben. Annyi mindent megbeszéltünk, tényleg mintha testvérem lett volna. Aztán változtak a körülmények, egyre kevesebbet beszélgettünk, és végső soron már vagy 3 éve egyáltalán nem sajnos - mindketten olyan párt találtunk aki túl féltékeny.

De amíg igen, az olyasmi volt, mint amit írtál, szóval létezik. És nagyon jó érzés ha van ilyen kapcsolatod, nagyon nagy magabiztosságot támogatást ad. Jó lenne ha lenne még ilyen :)

2020. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik, és nekem az anyukám volt az.


Definiálás...?


Egy olyan személy, aki számodra a legfontosabb, és akinek ugyanígy te vagy a legfontosabb. Aki pótolhatatlan, akivel örökre együtt akarsz lenni, aki nélkül nem bírod elképzelni az életedet. Akivel teljesen egymásra vagytok hangolódva akkor is, ha a személyiségetek különbözik, akivel egyszerre mondtok ki szavakat, fél mondatokból megértitek egymást, kvázi olvastok egymás gondolataiban. Aki akkor is hiányzik, ha csak fél napja nem láttad.


19L

2020. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igenis letezik akivel megtalalod a kozos hangot,es a lelki kotodest
2020. márc. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!