Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha nem bírom...

Mit csináljak, ha nem bírom elviselni, ha egyedül vagyok és nincsenek körülöttem emberek, nincs kivel beszélgetnem, nincs mit csinálnom?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszak van, végeztem minden vizsgámmal és most egészen februárig otthon döglődök... Már most nem bírom. A szorgalmi időszak óta nem voltam közösségben, csak a vizsgáim alkalmával tudtam normálisan beszélgetni emberekkel, akkor tanultam stb., de most már nem bírom ezt a semmittevést. Napok óta nem is tettem ki a lábam a lakásból.... Nem tudok mit kezdeni magammal, olvasok, filmet nézek, rajzolok, varrok, már 8x átrendeztem a papírjaimat, készítettem órarendet a következő félévre, 5x kitakarítottam a szobámat stb., de mindezzel a tököm tele van és legszívesebben kiugranék az ablakon, mert azt érzem, hogy mentem meghülyülök. Hiányzik az, hogy egy kicseszett szót nem tudok beszélgetni senkivel sem vagy nem tudok elmenni sehova. Elmehetek sétálni, de órákon át tudok sétálni anélkül, hogy egyetlen egy emberrel is találkozzak, sehol nincsen semmi, ez a város kvázi halott. A családommal nem vagyok jóban, velük nem is szoktunk beszélgetni, nem is csinálunk együtt semmit. A barátaim pedig nincsenek itt, nem érnek rá. Gondoltam arra is, hogy visszamegyek az egyetem városába, de ott igazából ugyanez lenne, csak pepitában... Oké, ott vannak emberek a belvárosban, de ott ugyanúgy egyedül tudok csak csinálni mindent és sokkal több program ott sincsen.
2020. jan. 17. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az eneergiáid le kell vezetni: ismerkedj neten, szerezz barátod, a szex levezeti az energiáid. Facebookon van egy csomó csoport ahol közösen lehet sportolni vagy valamit csinálni. Csatlakozz és járj közösségbe. Sok helyen lehet táncolni vagy túrázni ilyesmi (turatars.com). Találd fel magad. A gugli a barátod.
2020. jan. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mivel a vizsgaidőszak alatt hatalmas nyomás nehezedik az emberre, így akkor az energiáit arra fordítja, hogy megfeleljen, illetve elfojtja a feszkót. Viszont amikor hirtelen lemegy a súly, a sok feszültség ilyen-olyan formában a felezínre törik, és az ember anélkül akadna ki teljesen random dolgokon, hogy értené, mi miért történik.


Velem minden nehezebb időszak után ez történt, utólag jöttek ki rajtam a dolgok, és szerintem most veled is ez van. Mert ha belegondolsz, az, hogy két hétig nincs semmi kötelezettséged, nem olyan nagy probléma. Legrosszabb esetben is ha nem találsz semmit, két hét múlva újra a barátaiddal lehetsz és minden megoldódik, erre gondolj! Fel a fejjel, kész vagy a vizsgákkal, nincs semmi baj!

2020. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Istenem!- de jő érzés, amikor az ember túl van (főleg idő előtt) a vizsgákon!!! Gratulálok, csak így tovább!

Viszont eddig egy szót sem említettél a másik nemhez tartozó személyekről... Keress magadnak egy személyt közöttük! Mindjárt nem fogsz unatkozni!

2020. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
Azért, ne haragudj, de elég szánalmas, ha valaki két hét alatt olyan magányos lesz, hogy emiatt folyton zokog... Biztos, hogy lelkileg minden rendben veled? Mert ha nem, akkor inkább ezzel kellene foglalkozni.
2020. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Két hét? Én 20 éve vagyok kva magányos mégse bogok emiatt, max 1-2x.. 🤣🤣🤣24n
2020. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!