Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen hatással van az emberre...

Milyen hatással van az emberre, ha a szobájában bezárkózva tölti mindennapjait?

Figyelt kérdés
Max csak boltba megy el, de kb ennyi. Meg a családtagokon kívül más emberi interakciója nincs. 19/F
2020. jan. 18. 07:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezen lehet változtatni, és kell is, csak nehéz. Meg kell tanulni, fejben eldönteni hogy a rosszról leszoksz, és megkeresed azokat a dolgokat, amik érdekelnek. Írj egy listát, mit szeretsz, mit csinálsz szívesen, mit akarsz elérni, írj le mindent, és az első ötre koncentrálj. Szakíts rá időt, találd meg a módját hogy csinálod meg, nem akarok motivációs szöveget írni, de az hogy nem tudok változtatni, és unalmas vagyok, ez a saját magad korlátja ami csak a fejedben létezik.
2020. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon rossz. Ugyanebben a helyzetben élek, és rossz látni, hogy a korombeliek élnek, tapasztalatot szereznek, én meg csak irigykedek mindenkire, és rossz kedvem van. Változtatni kell sürgősen, mert elmegy az élet mellettünk.
2020. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én évek óta így élek. Semmi emberi kapcsolatom nincs a családon kívül. Sajnos már annyira nem tudok kapcsolatot teremteni, hogyha meg is szólít valaki pl a boltban akkor nem tudok mit mondani, zavarba jövök! Utólag meg úgy érzem mintha álmodtam volna az egészet. Baráti társaságban még sose jártam és 27 éves vagyok. Elég rossz élet ez, de tűztem ki célokat magam elé. Pl csináltam egy állatmentő facebook oldalt ahol már egész sok adomány jött össze amiket át is adtunk már, Anyukám intézi a való élet dolgait ezzel kapcsolatban, ő megy el személyesen mindenhova, én csak a neten irogatok.
2020. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Fejlemény? Változott valami?
2022. jan. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!