Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért akarják egyes emberek...

Miért akarják egyes emberek arra biztatni az egyedülálló, magányos embereket, hogy maradjanak egyedül továbbra is?

Figyelt kérdés
Mint például itt a gyakorin is vannak ilyenek.Panaszkodik valaki hogy egyedül van,erre azt írják neki hogy örüljön neki meg ha lenne egy társa csak rosszabb lenne neki.De akik ezt mondják magukból indulnak ki?Azért mert nekik rossz tapasztalatuk volt másnak is csak az lehet?Szerintem nem jó az egyedüllétet választani több okból sem.Először is az ember társas lény.Másodszor anyagi okok miatt is.Egy albérletet ketten könnyebben fent tudnak tartani mint egy ember.Ismertem olyan párt hogy egyikük fizetése az albérletre ment,a másik fizetéséből meg éltek ketten.Egyedül nem tudták volna az albérletet is fizetni meg megélni is.Meg amúgy is az a normális hogy egy férfi és egy nő együtt lakik.Én is egy nővel szeretnék összeköltözni nem valamelyik haverommal vagy testvéremmel,vagy munkatársammal.Mert az a normális hogy a párunkkal lakunk együtt miután kirepültünk a családi fészekből.Úgyhogy nem az a megoldás hogy bebeszéljük magunknak hogy egyedül jobb hogy ne kelljen szembesülni a társkeresés nehézségeivel.
2020. jan. 24. 02:50
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#10-es ne mondd nekem hogy egézséges 50 macskával együtt élni:)
2020. jan. 24. 03:13
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
De az,fogad el hogy ez van.
2020. jan. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#12-es akkor Te vagy egy állatkínzó és veszélyezteted egy ember egészségét ha azt mondod 50 macskával éljen együtt.
2020. jan. 24. 03:21
 14/25 anonim ***** válasza:
83%
Az a te elmebeteg fajtád,ne keverj magadal.
2020. jan. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%
Tudod, hova tedd az 50 macskás elméleted? Na, pont oda.
2020. jan. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
74%
Vannak, akik a fordított pszichológiát alkalmazzák, azaz azt mondják, hogy "Ne csináld, nem éri meg, stb.", mert van, akit pont ez fog motiválni a változásra.
2020. jan. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy nem tökmindegy neked hogy kinek hogy jó, meg hány unokája lesz? :D öcsém. Neked legyen társad ha neked úgy jó, de ha a kis marika inkább az 50 macskát választja akkor hagyjad már úgy élni a jóisten áldjon meg :D


(Persze csak ha kis marika rendesen ellátja azt az 50 cicát, az állatkínzókat én is elítélem)

2020. jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
57%
Bocs hülye vagyok nem akartam senkit bantani.
2020. jan. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy írtad, sokan magukból indulnak ki. Én 30 évesen szeretek egyedülálló lenni, főleg, hogy az egyéb emberi kapcsolataimat nézve nem vagyok magányos. A párkapcsolataimban sosem éreztem annyira jól magam, mint egyedül, akkor meg minek?


Amúgy meg ja, szaporodjon mindenki minél többet, hadd lőcsöljék rá minél több ember kieső SzJA-ját az adózókra :D

2020. jan. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%

Akik erre biztatnak másokat azokból ugyanúgy a csalódottság beszél mint abból akinek nem jön össze senkivel, mégis erőlködik érte. Annyi a különbség hogy előbbi már elfogadta, utóbbi még nem.


Én nem hiszem azt hogy ebben a világban teljesen lehetetlen kiegyensúlyozott kapcsolatot találni, ahol legalább annyira kiteljesedhetnek a felek mint egyedül. Csak azt, hogy nekem, és az itt író szinglik 90%-ának olyan sose lesz. Vagy csak ahogy mondani szokták "rossz embereknél próbálkoztam", de már nem érdekel. Annyi fájdalmat mint a legutóbbi egyáltalán nem ér meg. Annyi más érdekes dolog van a világban, miért pont egy bizonytalan párkapcsolatba fektessem az energiámat, időmet, mikor bármelyik pillanatban elhagyhatnak, kihasználhatnak, megbánthatnak? Vicc az egész. A saját érzéseim védelme már sokkal nagyobb prioritást élvez mint a társtalálás. És előbbi üti az utóbbit.

2020. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!