Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, röviden annyi a történetem hogy elég egyedül vagyok, ninncsennek se barátaim, barátnőm, még jó ismerőseim sem.

Szeretnék ezen változtatni,kiderült a szórakozóhelyek nem az én világom. A netes lehetőségeket kimaxoltam, kisebb, nagyobb sikerekkel. Szóval a lehetőségeim elég korlátozottak így, mivel 0 az ismerettségi köröm. Valaki, valamilyen tapasztalat, tanács?Bármire kíváncsi vagyok :D


Egy mindjárt 20 éves debreceni srác



2020. jan. 25. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el felvenni egy stilust vásárolj drágább üzletekben ruhákat,kezdj el edzeni járni, iratkozz be egy sport csoportba foci,mma,birkó,box, vagy amit szeretnél,
2020. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló, a stílusom az már kialakult :D
2020. jan. 25. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
akkor jó szar lehet ha nem baratkozik veled senki
2020. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek gyerekkori, középiskolai barátaid, unokatestvérek?
2020. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Édes jó Istenem!

20 évesen itt nyekeregni egy ilyen "kialakult stílussal"...

S te most azt várod, hogy valaki megkönyörül, vagy "bedobja magát", hogy a kis puculyka ne kókadozzon?!

Azt tanácsolom, hogy szedd össze magad, mert az ilyen löttyedt tökű nyálgépekre senki sem kíváncsi!

Ha nem jársz el társaságba, akkor ezután sem lesz kapcsolatod, alul-informált, érdektelen senki leszel (maradsz)! Debrecenben aztán művészet unatkozni!

Vagy dolgozz, vagy tanulj, vagy sportolj, vagy rúgj be néha jól - csak csinálj már valamit, mert senki sem fog bekopogni hozzád azzal, hogy nem tud nélküled élni!

2020. jan. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan nehéz megérteni azoknak, akiknek lett baráti körük ls mindent megtettek érte, megpróbálom, de tudod, hogy csak te tehetsz azért, hogy megszeressenek, nincsenek előítéletek, ha vannak azon gondolkozz el, biztosan olyan dolgokat mondtál és úgy hangsúlyoztál, hogy sok embert zavart, vagy érted, nem a környezeted a hibás, neked kell változtatnod nagyon gyorsan valamit
2020. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!