Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Néha rám jön a magány? Miért...

Néha rám jön a magány? Miért van ez? Mit tegyek ellene? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Olyan fura,pedig emberekkel vagyok körülvéve. Nem tudom ezeket hova tenni. :P. Tudom minden okát,az ok-okozatot ,csak olyan közel vagyok a problémához,konkrétan benne,hogy nehéz kilábalni.

Mindig is érzékenyebb típus voltam. Kiskoromban erősen igényeltem,hogy ölelgessenek. volt hogy anyukámat tíz percenként mentem megölelni. Persze ahogy jött a kamaszkor,ez ritkább lett, de még mindig megvan. Anyámmal nem olyan mostanság a viszonyom,nem tudom pontosan megfogalmazni mi a probléma, de valahogy nem értjük meg egymást. Bleh... Apukámmal elég jókat lehet dumálni.. de ő nem az az ölelkezős típus. Múltkor is odamentem hozzá, csak mondta,hogy jó,hát na,nem felejtette el a pénzt,blablabla. Miközben nem is kell a hülye pénz,csak szeretetet akartam :(. Két tesóm van. Az egyikkel túl sokat veszekszünk, de amúgy jó fej. Szerintem még életemben nem öleltem meg.:D. A másikat imádom. De valahogy elvan magának.

A suliban is vannak haverok, de mostanság a rössz közérzet a jellemző. Ma is egésznaop az járt a fejemben hogy végre hazamegyek,és csinálok valami jót. Minden perce egy árok volt annak,hogy ott ülök,mert kövérnek láttam magam. hogy fuj,de kövér vagyok.(két vajas kiflit is reggeliztem,bleh) Sokszor menekültem evésbe,főleg középiskola elején. Azok ritka rossz időszakok voltak. Ezáltal romlott az énképem, utáltam magam, és nem tudtam úgy viselkedni a szociális közegben,ahogyan szerettem volna. Nem vagyok elhízott disznó. Nem is vagyok nádszálkisasszony. Sportolni kéne, egy-egy futás után azt érzem én vagyok a király. De fájogat a térdem is,ugyhogy ez hanyagolva lett mostanság.

Ezenkívül nem tudom hogy intorvertált vagy extrovertált lennék. Van,hogy a magány megöl,megfojt, belehalok. De van,hogy tök jól elvagyok igx a csendes kis nyugalmamban. Össze -vissza,és ellentmondásos az életem. Továbbra is keresem önmagam,de azt hiszem ehhez jó sok barát kéne,vagy legalábbis egy igaz,akivel tényleg mindig számíthatunk egymásra. A baráti múltam elég idióta. Ehh. Hosszú,hosszú bugyuta agymenéseket tudnék még itt lenyomni. De én csak azt érzem kéne valaki,akivel ezt kilelkizem. Amolyan késő esti,tetőn ülős,csillag nézős, beszélgetés. Csak simán most magányos vagyok,meg talán szeretet hiányos :P. Valaki mondjon valamit. Elég hülyén érzem most magam. Tudom nemsoká elmúlik. Most csak kiirtam magamból. Köszönöm



2020. jan. 29. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Csak nagyon ràersz nem vagy kiaknazva akkor jönnek az elmébe ilyen ertelmetlen monologok a semmiröl. Tul sok a fölös energiad valamibe vele kene vinned ehelyett
2020. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1es. Milyen igaz! :D fu,megvilágosítottál. Köszönöm!
2020. jan. 29. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Néha nekem is előjönnek ilyen gondolatok, de épp akkor nincs ott alkalmas személy, igy aztán marad a hiány. Amikor meg van, akkor nem olyan már. Akkor kellett volna... Én ilyenkor kifelé kommunikálok. Nem jó, nem mondom hogy van haszna, de elmúlik tőle, meg nekem is olyan, mintha... De nekem is nagyon tud néha hiányozni az hogy leülni valahova és csak cél és időkorlát nélkül bambulni, csacsogni. Nem valami társadalmi elvárásnak megfeleni...
2020. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából a kérdező is kifelé kommunikál, ösztönösen érzi hogy neki ez a jó!
2020. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,mert ezt igényelném :D
2020. jan. 31. 00:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyere mondd el a bánatod :D könnyebb lesz a szíved
2020. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már jól vagyok. Az elsőnek volt igaza
2020. febr. 1. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!