Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor ölelt meg valaki utoljár...

Mikor ölelt meg valaki utoljára szeretetből/szerelemből?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 20:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

A baratommal minden nap tobbszor megolelnuk egymast. (Elettarsam. )

A kutyamat napota nagyon sokszor megolelem (nagytestu ‘harci kutya’) es megcsokolom. A legtobb szeretetet o adja nekem eddig az eletemben. ( kb o a szerelmem.)❤️Elolvadok tole.

Szoktam arra ebredni reggel,h a kutyam atolel. Teljesen odavagyok erte.

N

2020. febr. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

11-es válaszoló vagyok.


Remélhetőleg a hétköznapok során egy kicsit azért "kijózanodok" ebből a bódult állapotból... :)


Vannak egy felnőtt embernek egyéb kötelezettségei is, nemcsak a "pillangókat tudnék kergetni" illúzió!

2020. febr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Szerelemből még sohasem, szeretetből vagy bármi másból pedig 7 éve.
2020. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Az "udvarlóm" ölelt meg kb két hete engem, de már egy ideje haragszik rám, szóval azóta senki nem ölelt meg.
2020. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért vesztetek össze?
2020. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Kedves 24-es válaszoló!


Őszintén sajnálom, ami Veled történt! Fogadd Együttérzésemet!

Szabad érdeklődni, hogy mi a harag konkrét tárgya?

2020. febr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 szonata ***** válasza:
Nagyon fontos visszajelzés, akár szerelemből, akár barátságból. Minden nap tapasztalom.
2020. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 lewega ***** válasza:
Én utálom, ha megölelnek. A lányom idén nyáron volt itthon a családjával, mert külföldön élnek. A lányom azzal kezdte, hogy anyu, akár akarod, akár nem, én most megölellek.
2020. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 De La Cruse ***** válasza:
Ma
2020. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 szonata ***** válasza:
Olvasva a válaszokat szomorú az eredmény.Komoly oka lehet annak, ha valaki nem szereti, ha megölelik. Az érzelmeit kimutatni nem képes ember, vagy nagyon fegyelmezett, vagy ezt hozta gyerekkorából. Nem kapta, nem adja. Az ölelés, ha átérezzük olyan energiával tölt fel, mely erőt ad, boldoggá tesz, legyen baráti, szerelmes ölelés. Benne van az ígéret, a jövő. Még nem késő változtatni. Új, boldogabb emberré válunk.
2020. febr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!