Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy introvertált ember vágyik...

Egy introvertált ember vágyik kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nagyjából ez a kérdésem.


Van egy lány, introvertált, és lövésem sincs, nem olyan mint a többi, akivel valaha ilyen téren dolgom volt...


2017. jan. 22. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így önmagában nem lehet megmondani, mert az introvertáltságnak különböző szintjei vannak. Valakinél pusztán annyit jelent, hogy nehezebben nyílik meg, jobban megválogatja, kit enged közel magához. Valaki viszont kimondottan kerüli is az embereket, esetleg gyűlöli is őket.
2017. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen, mint párkapcsolati, mint baráti kapcsolatra, csak az utóbbiból nem fontos, hogy annyi legyen, hogy a két kezén sem tudja megszámolni.
2017. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. :)


Nem szeretnék panaszkodni, nem arra való ez a fórum, de nagyon furcsa.


Az, feltételezem, jó jel, ha egy introvertált kérdezget rólam. Illetve kis társaságban nagyon jól el lehet vele beszélgetni, bár magáról nagyon nehezen beszél.


Facebookon viszont magáról egy csomó mindent elmond, nem nagyon értem. Gondolom nem is kell, ilyen és kész. :'D


Lehet fura, hogy ennyire nem vagyok tisztában ezzel, de tényleg nincs tapasztalatom ilyen emberekkel, 17 éves vagyok.. :'D

2017. jan. 22. 22:24
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha beszélget veled a neten, akkor érdekled. (baráti vagy párkapcsolati szempontból) És introvertált emberek nehezen engednek közel magukhoz embereket, de akit sikerül a szívükbe zárni azt kincsként őrzik.


Én is ilyen lány vagyok, és 7 éve élek párkapcsolatba. Tinikoromban is vágytam egy fiúra, aki megért, akinek lesz türelme hozzám, de nem jött össze. Viszont a páromat nagyon becsülöm. Vele is nagyon sokat beszélgettünk mire többet kezdtem érezni iránta, és végül ő tette meg a végső lépést.


Velünk nehezebb ismerkedni, megnyílni, de az nem jelenti azt, hogy nincs igényünk társaságra vagy emberi kapcsolatokra.

2017. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is "ilyesmi" emberke vagyok. És társaságban tényleg nehezebb beszélgetni emberekkel, mint az interneten.


A kérdésedre válaszolva, szerintem vágyik kapcsolatra (magamból kiindulva) csak én mindig elterelem a témet ilyen téren és sose mondom ki hogy "szeretnék egy barátot".

(A szüleim azt hiszik leszbikus vagyok😂)

(De valószínűleg ez esélytelen mert fiúkkal kb. Beszélni se tudok:P)

2017. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, mondhatni felnyitottátok a szemem. :)
2017. jan. 22. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!