Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találok egy 30-as nőt...

Hol találok egy 30-as nőt komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Kibacottul magányos vagyok ...így 33-hoz közeledve.

A táskeresők nekem nem váltak be,mert nem vagyok egy szépség(macis alkat vagyok, 193 magas,,120kg,,arcra "sármos" a csajok,nők,asszonyok szerint).

Pénzem van, (volna)egy saját életet elkezdeni(sajna még szülőkkel lakom), szval semmi akadálya albérletbe mennem(ha volna kivel)!

Gyerek nem akadály!

Esetleg írhatana olyan nő privibe, aki merne belevágni,,(esetleg)egy kapcsolatba.



2016. febr. 3. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Ha 33 évesen méga muter hotelt nyomod, akkor ne is csodálkozz ha magányos vagy.


Pénzed lenne?


Honnan tudod, hogy az elég is, amikor még nem éltél magadtól?


Itt tuti nem találsz nőt, de ha nagyobb városba költözöl, és rendszeresen eljárkálsz ide oda, akkor van esély.

2016. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén, ha szerinted azért nem találsz nőt alapvetően, mert el vagy hívza (a 120 kiló bőven nem a "maci" kategória, azért már), miért nem teszel ellene?
2016. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
30-as nőként mondom, hogy kezdj el fogyókúrázni, edzeni, és szakadj le anyádékról, akkor lesz esélyed.
2016. febr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De èn szeretek itthon èlni!
2016. febr. 4. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
de a csajod nem fogja majd szeretni, ha önállóság terén teljesen tapasztalatlanul kerülsz össze vele, pl. láttam olyan pasit, aki 32 évesen tőlem tanulta meg kezelni a mosógépet, a mikrót és kinyitni az ablakpucoló kupakját.
2016. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
teljesen önálló vagyok, szakács végzettséggel (is9 , magamnak, meg a szüleimnek is főzök (néha). Mosok, főzök, takarítok, gombot varrok:)
2016. febr. 4. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól még taszító, ha kövér vagy és otthon lesz 33 éves -elvileg- férfiként.
2016. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldesz egy képet, hogy mennyire vagy macis? 29N
2016. febr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!