Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18 évesen még nem volt senkim....

18 évesen még nem volt senkim. Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam emiatt. Minden srácnak aki tetszett (nem vmi sok) lett barátnője. Az összes barátomnak is van kapcsolata egyedül én lógok ki. Nem vagyok egy nagy buliba járó kb 2 havonta megyek, de ott sem jött még össze semmi... Volt hogy tetszettem 1-2 srácnak, de végül csak barátok maradtunk, vagy azok sem... Amúgy nem mondanám, hogy introvertált vagyok, mert barátim azért vannak, de egyszerűen ez a pasi dolog nem jön össze... nagyon elkesírt és már sírógörcsöm van emiatt:(

18/l



2020. febr. 11. 15:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Nyugi,nem kêstél el. Nekem 24 évesen lett az első komoly kapcsolatom. Jelenleg 33 éves vagyok, férjem és 2 gyermekem van. Bőven ráérsz.
2020. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Miattatok jobb lett a kedvem:) Tényleg köszönöm:)
2020. febr. 11. 16:34
 13/16 October15 ***** válasza:
17%

Miért lenne gáz? Mihez képest lenne gáz?


Amúgy az introvertált szó még mindig nem ezt jelenti.

2020. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

zárkózott, az vagy, nyugodtan beszélj magyarul, az jobban megy ;-)

szeretted volna, ha az édesanyád mindenféle kalandokba belemegy csak azért, mert már X éves, mielőtt az édesapád mellett kiköt? miért lett volna az jó akár neked, akár bármelyikőtöknek? butaság lett volna, mint ahogy a részedről is butaság lenne

2020. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Gondolj arra, hogy majd lesz barátod. És ne szomorkodj ezen.
2020. febr. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne búsulj, idővel rátalálsz magadra, a helyedre a világban, és idővel lesz majd társad is. Semmiről nem vagy lemaradva.
2020. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!