Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi akik itt élünk Magyarország...

Mi akik itt élünk Magyarországon 9 millióan miért nem vagyunk olyanok mint egy nagy család?

Figyelt kérdés
Úgy értem mindenki barátságos,kedves lenne a másik honfitársával,mindenki segítene egymásnak,mindenki megbízna egymásban,Ha ráírnék pl.egy idegen lányra facebookon,az attól még visszaírna,mindenki olyan viszonyba lenne mindenkivel,mintha ezer éve ismernék egymást.Nem is lenne senki magányos,mert mindenkit keresne,érdekelne valaki.Nem ez lenne a normális szerintetek?
2020. febr. 22. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkihez kedvesen viszonyulok, de ettől még nem akarok tőle semmit. Udvarias vagyok, ha tudok segítek neki, de ettől még nem szeretném a barátomnak, pláne nem a családomnak "fogadni" őket.
2020. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
60%
Mindenhol más a mentalitás, sok a frusztráció, bizalmatlanság, nézeteltérés, félreértés, érdekellentét, idegesség, rohanás... Van ahol sokkal nyitottabbak, ez tény, de annak is megvan a hátránya.
2020. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
#11-es ez bizalmatlanság a másik ember iránt,amit te mondasz és én megértek,De nem tartom jónak.Nem tartom jónak azt hogy egy lány nem mer kedvesnek lenni a fiúval
2020. febr. 22. 20:45
 14/61 A kérdező kommentje:
Mert attól fél hogy a fiú félreérti,És rossz irányba mehet el a kapcsolatuk.Én mindig tudomásul vettem,Ha egy lány meghúzta a határt és nem léptem át rajta.
2020. febr. 22. 20:47
 15/61 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen gyermeteg és naív kérdésre nem lehet komolyan válaszolni.. de akkor már álmondjunk nagyot! Az egész emberiség legyen egy békés nagy család!

Mindenki szeresse egymást!

Éljen a világbéke!

Hallelujah!

2020. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mire gondolsz, mert pont azt írtam, hogy amikor tehetem, kedves és segítőkész vagyok másokkal, de ez nem jelenti azt, hogy szeretnék tőlük valamit.

Írok pár példát, hátha úgy megérted:

Láttam egy srácot, akinek a zsebéből kiesek a pénztárcája, felvettem és utánafutottam, hogy visszaadjam neki. Kedves voltam? Igen. Szerettem volna a barátja lenni? Nem tudom, nem került rá sor, nem haltam bele, hogy nem.

A mellettem ülő lány a vonaton nagyon sápadt volt, majd megkért, hogy segítsek neki leszállni, mert nem érzi jól magát. Megtettem, vettem neki vizet, majd megvártam vele a mentőket. Kedves voltam? Igen. Szerettem volna neki kitárni a lelkemet? Nem, mert nem volt köztünk semmilyen előzetes ("mintha ezer éve ismernénk egymást") kapcsolat.

2020. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
#15-ös ilyen nagyot nem merek álmodni,De szerintem ez még kivitelezhető lenne hogy mi,magyarok mind szeretjük egymást:)
2020. febr. 22. 20:50
 18/61 A kérdező kommentje:
#16-os én a srác helyében megpróbáltam volna közelebb kerülni hozzád,De lehet hogy neki volt barátnője.Szerencsés vagy,Ha nem volt még problémád abból hogy kedves vagy.
2020. febr. 22. 20:53
 19/61 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon kétségbeesett lehetsz, ha minden emberre rámásznál, aki nem volt bunkó veled.

Az emberek jelentős részének nagyon taszító, ha valakin annyira látszik, mint rajtad, hogy nem is érdekel ki a másik, csak legyen veled közeli kapcsolatban. Ez egy borzasztó tulajdonság.

Ha magányosnak érzed magad, miért nem jársz ismerkedni? Miért nem csatlakozol közösségekhez? Miért csak elvársz és reménykedsz?

2020. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
66%
#7 aha persze.. sok gyerekmesét néztél mostanában? vagy szépségkirálynő választást, ahol minden lánynak fontos a világbéke?
2020. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!