Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehetne ismerkedni szerint...

Hol lehetne ismerkedni szerintetek?

Figyelt kérdés
Sajnos se barátnőm nicnsen és még nem is volt sem haveri társaságom. Mivel most leszek 28 éves nemsokára és soha nem is volt nem tudom mit lehetne tenni. Nem nagyon járok el sova csak edzésre de ott nem nagyon lehet ismerkedni illetve csendes vagyok mai napig ilyen visszahuzodó típus. Kb. 8 éve vagyok depressziós de szerintem ez megoldaná a helyzetet ha lenne olyan akivel eljárok mondjuk a természetbe túrázni vagy akármilyen programokra elmenni tehát lehet inkább egy lányra lenne már szükségem ennyi idősen de nem tudom hol lehet meg ha eddig nem volt. Egyre nhezebb kibírni minden évben és nem változik semmi scak az idő megy. 18 éves korom óta nem történnek velem események de kamazskoromban sem volt semmi. Péládul soha nem voltam bulizni mondjuk az alkoholt sem szeretem. Tehát teljesen levagyok maradva minden téren és egyre nehezebb kibírni vagyis mindennap felteszem magamnak a kérdést hoyg így minek élni. Tehát hogy lehet egyáltalán elindulni?
2020. febr. 22. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Interneten.
2020. febr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Munkahelyen,iskolában,buszon,villamoson,boltban,mindenhol vannak lányok.Le kell őket szólítani nem kell vele foglalkozni hogy mit fognak hozzá szólni.Ez a dolgunk.
2020. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A munkahelyeden ismerkedj emberekkel, ha megkedveltek akkor idővel be fognak mutatni más embereknek is. A másik opció, hogy elegyedj szóba egy olyan emberrel, akit sokszor látsz az utcán, a boltban, a lakóhelyeden, szóval akárhol. Interneten pedig a legvégső esetben kezdj el ismerkedni. Beszélj meg valakivel egy találkozót és csak lazán kezeld a helyzetet, ne stresszelj rá.
2020. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mitől félsz egyébként, hogy nem megy a kapcsolatépítés? Látom a szándék az meg van csak a kivitelezéssel van problémád. Gondolj bele abba, hogy mi baj lehet abból, ha valakivel el kezdesz kommunikálni? Talán leráz? És? Akkor tudomásul veszed, elfogadod és próbálkozol tovább más embereknél.

A szándék ide kevés, cselekedni kell, mert 28 évesen nem túl előnyös, hogy ilyen életmódot élsz. Az ember egy társas lény, szüksége van barátokra és lelkitársra is. Nem élhetsz így örökké ezt te is jól tudod, szóval me csak beszélj a változásról és a terveidről, hanem igenis kezdj el ismerkedni.(#3 voltam)

2020. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs munkahelyem itthonról dolgozok.
2020. febr. 22. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
#3-as 4-esnek igaza van nem kell félni odamenni a lányokhoz,nem kell azon gondolkozni mit szólnak hozzá,kit érdekel mit fognak szólni hozzá?Te a dolgod végze
2020. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok.


Sokan ilyen esetben tanácsolják a leszólítást, vagy épp azt, hogy menj el x meg y helyre ismerkedni. Ez tök jó, és bizonyára igazuk is van, de egy introvertált ember nem így működik. Fél a következményektől, fél a csalódástól. Feszeng, kellemetlenül érzi magát, szorong, hátha eljön a "kínos csend", és figyelembe véve ezeket inkább nem is kezdeményez.


Én azt tanácsolom kezdésnek, hogy először is lődd be, hogy mi az érdeklődési köröd. Biztosan van hobbid, ha nincs, akkor tuti akad olyan dolog, ami érdekelne. Erre ott van pl a facebook, millió zárt csoport akad, ahol hasonló érdeklődésű, gondolkodású emberek vannak. Próbálj bekapcsolódni itt a beszélgetésekbe, kezdeményezz te valami érdekeset, a lényeg, hogy kialakuljon a "valahova tartozás" érzése. Ha itt sikerül ismerkedni, idővel könnyebb lesz a valóságban is.

2020. febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!