Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosok, ti mennyire...

Magányosok, ti mennyire szőrtelenítetek intim területen?

Figyelt kérdés
Akinek tervben / kilátásban sincs párkapcsolat a következő 1, 2, 10, 45000 évre. (Írjatok nemet és kort is légyszi aki válaszol!:))
2020. febr. 28. 14:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szép is lenne ha a szád bélése szőrös lenne XD
2020. febr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én úgy ismerem ezt a viccet hogy:


-Miért borotválják a prostik a fanszőrüket?

-???

-Láttál te már gyepet autópályán?

2020. febr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ja, neked még csak szájba engedték, puncit nem láttál?


A szőr szeméremdombon és a hüvely nyílása körül nő, a hüvelyben nem. Így ha igaznak tekintjük azt, hogy a dörzsöléstől kikopik a szőr, elég szar szexuális élete lehet annak a nőnek, akinek csak dörzsölgetik a szeméremdombját.

2020. febr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Olyan vagyok, akinek jó régen (6 éve) nem volt kapcsolata, és a közeljövőben várhatóan nem is lesz :D

Én ott szőrtelenítem, ahol NEKEM igényem.

A lábamon nincs szőr, ott nem kell,

hónaljban borotválom, és intimen fazonra.

Mert nekem igényem.

Fodrászhoz és manikűröshöz se VALAKI kedvéért járok, hanem mert jól érzem magam tőle. Szeretek ápolt lenni.

Nem pasi kedvéért öltözködöm, sminkelek, tisztálkodom, és nem érdekel az sem, hogy mit szólnak az emberek, ha nyolcvan évesen magassarkút veszek, vagy 100 kilósan szűk gatyát.

Azért, mert senki sem tart igényt rám, nem kell, hogy azt mondhassák, azért, mert topis vagyok,

és azt is tévedésnek tartom, hogy csak a potenciális szex kedvéért vagyunk csinosak :)

Magamért teszem.

2020. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!