Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szeretnem elmondani a helyzetem es tanacsokat kerni mit tehetnek.

Az van, hogy teljesen egyedul erzem magam, en mar ezt nem birom.

Most per pillanat van nehany olyan lany akikkel jol elvagyok meg baratnok de egyaltalan nem az igazi. Mindig csak otthon ulnek es sehova nem mozdulnak ki. Hiaba meg van beszelve mar akkor is csak lemondjak. En annyira mennek jarkalni meg mas fiatalok tarsasagaba, ismerkedni szorakozni stb. De egyszeruen nincs kivel. Annyira tanacstalan vagyok.

Amit erzek most igazabol meg belul van, azt se tudom oszinten rendesen megbeszelni senkivel.

A fiukkal se allok most sehogy. Nem a kulsommel vagy a belsommel vagy a viselkedesemmel van baj, csak azzal hogy nem vagyok nyitott es nem megyek ki sehova kb. Ez itt a baj nagyon jol tudom, mert ha en is nyitott lennek masok fele es megismernek masokat meg beszelgetnek akkor sokkal masabb lenne az egesz.

De egyedul nem tudok tenni kb semmit. Kivel menjek el setalni vagy olyan helyre ahol sok fiatal van? Senkivel nem tudok mert itt vagyok magamba senki nem jon es egyedul mit csinaljak de komolyan. Erti szerintem mindenki.

Tegyuk fel ha lenne is egy olyan igy neten akivel beszelgetni tudnek, azzal se erek nagyon semmit ha nem tudok vele talalkozgatni meg eljarkalni maszkalni. Ugyanugy magamba vagyok ha nem lakik kozel.

Alapjaraton azert elvagyok, de valamikor annyira ramtor ez az egesz erzes meg egyedullet hogy nem tudok vele mit kezdeni es csak sirni vagyok kepes magamba.

Nem tudom ilyenkor mit kell tenni annak erdekebe hogy legyenek kapcsolataim, barataim.

Konnyu mondani barmit de igazabol aki teljesen belelat ebbe a helyzetbe az jobban meg tud erteni.

Oke tegyuk fel elnezek egymagamba setalni vagy vasarolni mondjuk. Akkor se tudok osszeismerkedni senkivel, mert senki nem ugy maszkal hogy pont beszelgetni akar egy random emberrel.

Egyedul menni ilyen bulisabb helyre se lenne jo. Mert most mi lenne, odamegyek egy tarsasaghoz es hozzajuk szolok csak ugy vagy mi😅

Es nem, nem gondolom tul csak mar tenyleg nagyon unom ezt a helyzetem, valamit mar nagyon kezdeni akarok mert igy nagyon rossz😪

Valami jo tanacsot ha tudok mondani erre, azt megkoszonnem🙄

17/L



2020. febr. 29. 18:15
 1/3 A kérdező kommentje:
*ha tudtok
2020. febr. 29. 18:18
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is volt hasonló időszakom.

Facebbokon láttam egy bulit, ahova az egyik kedvenc előadóm jött, így hát nem érdekelt, hogy nem volt kivel menjek, mindenképp ott akartam lenni és elmentem végül egyedül.Hozzá teszem, az volt életem első bulija.

Az elején meg voltam szeppenve, kellett egy kis idő (na meg alkohol) amíg feloldódtam annyira, hogy nem zavart a sok ismeretlen ember, és végül hatalmasat buliztam.

Ez alkalommal még nem ismerkedtem meg senkivel, de a következő bulikon már bátrabban vettem részt egyedül is és volt egy csomó arc akikkel már láttuk egymást az előzőn.

Aztán idővel már köszöntünk is egymásnak, kimentünk együtt cigizni, meginni valamit, stb és kb azóta ha egyedül is megyek le, tudom, hogy lesznek lent ismerős arcok, mégha konkrétan nem csapódok hozzájuk/nem velük töltöm az estét.

A bulizásról kb ennyit, ez csak az én személyes tapasztalatom. Gondoltam megosztom veled, hogy semmi nincs veszve.

Egyébként meg, ha beszélgetni szeretnél nekem írhatsz nyugodtan. Elvégre ez egy anonim oldal, simán kiírhatod magadból az örömöd és bánatod egyaránt. Valamint tanácsot is kérhetsz. Aztán, hogy megfogadod-e vagy sem, rajtad áll.

:)

2020. febr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Facebookon is lehet ismerkedni menj el olyan koncertre ami nagyon érdekel. Vagy keres olyan programokat ahova több ember is megy ott is lehet ismerkedni.
2020. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!