Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van aki nem tud tv nélkül...

Van aki nem tud tv nélkül lenni otthon?

Figyelt kérdés

Hazaerek egyből bekapcsolom. Majdnem mondhat i félek egyedül ha nem szól semmi. Rádió nem jó, jobb ha van hozzá arc. De nem igazi félelem.

Meg ha alszok akkor is.

Próbálok leszokni róla de nem megy.



2020. márc. 3. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a TV csak számítógép monitorként üzemel, TV csatornákat már 15 éve nem néztem. A háttérzajt nem szeretem, akkor inkább zene, de szeretem a csendet és elaludni is csak csendben tudok.
2020. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én szó szerint nem nézek tv-t évek óta. Még háttérzajnak se..neten azt nézek amit akarok és amikor akarok. Van-tv-m persze de a szobámba le se vezettem a tv kábelt, csak aplay station megy rajta
2020. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Én is sokszor bekapcsolom.

Nincs semmi rossz benne. Legalább hallunk emberi beszédet.

Néha eszembe jut, milyen hosszúak lehettek azok a téli esték a magányos embereknek, amikor nem volt tv vagy igen korlátozott volt a sugárzás ideje.

Ez van.

2020. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Tudod mit szoktak mondani kérdező?

Csak az nem képes csendben lenni aki fél a saját gondolatait meghallani. Szerintem valahol ott lesz a gond...

2020. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellentéte vagyok ennek,nekem a családban az édesanyám ilyen de próbál le szokni róla.
2020. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Én TV-t csak akkor nézek maximum ha valamilyen sportesemény van. De amúgy én sem szeretek nagyon csendben lenni, talán csak tanuláshoz. Amúgy mindig megy általában valami zene vagy youtube videó. Sőt, lehet gáz, de ha egyedül vagyok otthon akkor magamban is szoktam beszélni :D
2020. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha boldogabb vagy attól, hogy szól a tv, csináld! Azt tedd, ami segít átvinni a holnapba.
2020. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Régen nekem is kellett a "társaság", úgy nem féltem egyedül otthon. Élénk a képzeletem, mindenféle agyament dolgokat bele tudtam látni és hallani a csendbe, sötétbe, a tévé viszont hamis társaságot adott. A szörnyek meg ugye társaságban nem jönnek elő. XD Szerencsére felnőttem, kinőttem ezt a dolgot, a képzeletem azért élénk maradt, de már én irányítok. :) Ja és már több mint 5 éve nincs tévénk itthon.
2020. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gabesz147 ***** válasza:
100%
Tetta kollégával egyetértek. Nem vagyunk egyformák. Ha a TV szól, vagy a rádió, vagy csend, azt kell tenni, ami jólesik az adott hangulatban. A TV-én jól el tudok aludni:-), beállítom az időzítőt, egy ideig látom, hallom, hogy mi van, aztán helló:-).
2020. márc. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

Mi pont az ellentéte vagyunk a párommal, be se köttettük a tévét. :D Készülék persze van, interneten szoktunk nézni dolgokat. Meg 2 évente nézem online a foci EB-t és VB-t.


Apukám és apósom pont olyanok, mint amit írsz, rosszul vagyok ha náluk vagyunk. :D

2020. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!