Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már nagyon nehéz időszako...

Volt már nagyon nehéz időszakod az életben?

Figyelt kérdés
Aki úgy gondolja azt szívesen meghallgatom :)

2020. febr. 29. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Igen, több is

2010- Meghalt a papám és pár hónappal utána a kutyája is.

2013- Eltört a kisujjam

2013- 60 napon keresztül minden nap fájt a fejem, 3 naponta hánytam

2019 októbertől- Egy olyan vádlisérülésem van, ami kiterjed a bokára, talpra, lábfejre, lábujjakra , ezáltal több hónapig nem tudok futni, és szinte előről kell építenem az addig 2017-től felépített futókarrierem.

2020. febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Volt/van, nem is egyszer
2020. febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Volt, több is, legutóbb a teljes 2019-es évem (augusztus kivételével). Csoda, h ép ésszel megúsztam, párszor így is majdnem elvitt a mentő. Most már túl vagyok rajta, januárban felmondtam, azóta lenyugodtam, előre tekintek, készülök feltámadni a hamvaimból.
2020. febr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 éve folyton hullámzik de 2019 volt a legrosszabb időszakom. Teljesen ráfüggtem a rivotrilra. Emellé borderline vagyok. Családom/barátaim nincsenek. Minden napot csak túlélek. Hogy minek, azt én se tudom...
2020. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kiskoromban folyamatosan csúfoltak az iskolában a kinézetem,családom miatt és hogy szegények voltunk. Otthon senki nem foglalkozott velem, szinte csak olyan emlékeim vannak, hogy mindig egyedül vagyok. Anyukám beteg volt skizofrén, apukám soha nem volt otthon dolgozott vagy a kocsmában volt, ha otthon volt akkor is csak depressziós volt, agresszív és veszekedett anyukámmal. A testvérem mindig a nagymamáméknál volt, szinte olyan mintha nem is lett volna. 14éves koromban apukám öngyilkos lett, utána rá 2hónapra anyukám is meghalt és a nagyszüleimhez kerültem. Közben az iskolában is kiközösítettek, nem voltak barátaim és senkivel nem tudtam megbeszélni a problémáimat. Nagyszüleim utáltak és ezt kb minden nap éreztették is velem és csak a pénz miatt nem adtak intézetbe (árvasági). 16 éves koromban nagypapám is meghalt.

Most pedig 21 éves vagyok, erősen önbizalom hiányos, idegbeteg és borzasztóan vágyom a szeretetre, de sajnos annyira magamnak való lettem, hogy szinte mindenkit elmarok magamtól mert nem tudom, hogy kell bánni az emberekkel. Egyszerűen rosszul vagyok magamtól, ha a tükörbe nézek. Valahogy azt érzem soha nem tudom már elfogadni magam..

Köszi, hogy leírhattam!:)

2020. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok volt. Épp most is azt élem meg. Szinte teljesen szét vagyok esve.
2020. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!