Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Incelként mi értelme van élni?

Incelként mi értelme van élni?

Figyelt kérdés
Nem hogy a társkeresés nem megy,de még barátaim is alig vannak. Talán 3-4 abból 2-vel rendszeresen beszélgetek,de ennyi. Ennek mi értelme van?
2019. dec. 8. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
És miért nem próbálsz nyitni az emberek felé? Barátkozni? Párkapcsolat nem létfontosságú, aki akarja annak legyen, aki nem nem. Egyéni ki mit tart fontosnak. Ha van 3-4 barátod, aki igazán jó barát, akkor annál több nem is kell. Nem az a lényeg, hogy hány darab van, hanem az a pár darab az igaz barát legyen, jóban-rosszban egyaránt.
2019. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Próbálj új barátokat szerezni, ismerkedj barátkozz. Hidd el, meg fogod találni az életed értelmét, még ha most nem is így érzed! Ha szeretnél én is beszélgetek veled szívesen :)
2019. dec. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

saját magadat beskatulyáztad. mit vársz?

valaki csajozzon helyetted?

emeld fel a valagad, és élj, ember!

2019. dec. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Egyes , téged tiltani kéne .

Incelként is van értelme élni , úgy néz ki te nem vagy az a ” szociabilis” ügyes tipus, es ezt fogadd el

De ezt tanulni is lehet , mint készséget

2019. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért tartom magamat incelnek mert ronda vagyok és emiatt még barátot sem tudok szerezni. A régiek közül egyikkel sem beszélek.
2019. dec. 8. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem a kinézeted miatt nem tudsz barátokat szerezni. Mit számít barátkozásnál a kinézet?
2019. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
#6: Nem vagyok incel vagy ilyesmi, de sajnos barátkozás terén is sokat számít a kinézet. Főleg a fiatalabb korosztályban. :/
2019. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
7: akkor nagyon nem jó emberekkel próbálkozol barátkozni. De még ha így is állunk, csúnya emberekkel is lehet barátkozni :D
2019. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én ugyanilyen vagyok és tök jó!!

Introvertált vagyok és nem szeretem az emberek közelségét. A magányt annál inkább.

Ha napokig nem szól hozzám senki attól csak jobban érzem magam!

Az a pár barátom akivel tartom a kapcsolatot szintén ilyen, úgyhogy tök jól elvagyunk.

Kivülről biztos érdekesen nézhet ez ki :DDDDD

2019. dec. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalon hihetetlenül extrovertált voltam. Minnél több embert ismertem meg annál jobban elkezdtem elgondolkozni a világon úgy általánosan. Most ott tartok, hogy nagyon megválogatom azokat akikkel szoros kapcsolatot alakítok ki, ez eléggé elenyésző barátot takar és a többi emberrel pedig tiszteletből elbeszélgetek. Eggyáltalán nem baj, hogy ilyen vagy, próbáld másmerre fordítani a figyelmedet mert nem biztos, hogy extrovertált fajta vagy. Bármennyire is ez menő manapság az extrovertáltság eggyáltalán nem biztos, hogy jobb életük van.
2019. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!