Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez miatt tényleg nehezen lesz...

Ez miatt tényleg nehezen lesz párom?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta hogy nehezebben lesz barátom mint az átlagnál mert lapos és vékony vagyok. 16 éves vagyok és már 3 éve nem nő a mellem úgyhogy már nem is fog. Meg kislányos az arcom is meg az alakok is,mindenki max 14 évesnek néz. És már egy csomóan beszóltak hogy nagyon lapos vagyok,75 a mellméretem. Így tényleg nehezen lesz fiúm?

2020. márc. 11. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Dehogyis, el ne hidd már!

Nekem is nulla mellem volt ennyi idősen, a szüleim meg azon röhögtek, hogy nem lehet elengedni sehova, mert egyből bepasizok :D Soha nem volt gondom ebből, neked sem lesz! És sok pasinak tetszik a kis mell, nem mindenki a nagyra bukik, ezt jó, ha tudod!

2020. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
27 évesen 18-nak is elmennk, 70A a mellméretem, nem lapos és sosem volt problémám a pasizással. Boldog párkapcsolatban élek már 6 éve
2020. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Szeretnélek megnyugtatni, hogy -pasi létemre- taszítanak a nagymellű nők.

Aki meg még szilikont is beültet, attól meg egyenesen hányok.

2020. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nemaRendőrség ***** válasza:
22%

Lehetnek belőle gondjaid, sok embernek fontos, csak nem szép dolog kimondani.

Kb mintha a párodnak 12cm tömör gyönyör lógna a lába között.

Jó az is valamire, de nem arról álmodoznak kiskorukban az emberek

2020. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem tudom mért lett négyes lepontozva, én lapos lányként mondom, kevésbé fájt volna, ha valaki elmagyarázza időben, hoyg normális kapcsolat nekem esélytelen, megspórolt volna vele hosszú, fájdalmas éveket.

túl lehet rajta lépni. tapasztalatból mondom. de jó lett volna, ha nem újratervezni kell, amikor belátom hogy reménytelen, hanem eleve a párkapcsolat hiányával tervezhettem volna.

2020. márc. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pl a kis mellek tetszenek,a kislányos arc, szóval az én szememben előny is lenne.
2020. márc. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen öszinte volt

En akarhol vagyok mindig a "melles" bnöimet valasztjàk

2020. márc. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
6, szóval gyakorlatilag a gyermeklányok, csak félsz, hogy leültetnek, szóval maradsz a legális alternatívánál, mi?
2020. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Butaság! Egy igazi embernek nem a külső számít. Az arc az ami külsőre úgy számít max és ennyi, ha hűséges vagy stb én is szivesen megismernélek ha gondolod :) Aki külsőre megy azt eleve hanyagold :3
2020. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a mellméreten mullik a szerelem! F25
2020. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!