Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez miatt tényleg nehezen lesz...

Ez miatt tényleg nehezen lesz párom?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta hogy nehezebben lesz barátom mint az átlagnál mert lapos és vékony vagyok. 16 éves vagyok és már 3 éve nem nő a mellem úgyhogy már nem is fog. Meg kislányos az arcom is meg az alakok is,mindenki max 14 évesnek néz. És már egy csomóan beszóltak hogy nagyon lapos vagyok,75 a mellméretem. Így tényleg nehezen lesz fiúm?

2020. márc. 11. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még így is kb 10000%-kal több esélyed van az életben, mint egy kis péniszű vagy egy alacsony férfinak.
2020. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem több pasi is mondta már, hogy a nagy melleket nem szereti, hanem max. akkora legyen, hogy elférjen a tenyerükben.

Ha nincs pasid, az nem amiatt van szerintem, mert kicsi a melled, hanem mert emiatt semmi önbizalmad nincs, ami nagyon érződik a kisugárzáson.

2020. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!