Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális az, hogy egy olyan...

Normális az, hogy egy olyan lány tetszik, akit személyesen nem ismerek csak a tévéből?

Figyelt kérdés
És ráadásul egy Fidesz oldalán álló lányról van szó.Én egyik pártról sem vagyok jó véleménnyel így a Fideszről sem.Már a Facebookon is írtam Párkányi Eszternek az Alapjogokért központ elemzőjének de nem olvasta el az üzenetem.Több videót is megnéztem amin ő szerepel és tetszik nekem.De azonkívül hogy mindketten Budapesten lakunk semmi közös pontot nem látok.És engem a politika sem érdekel különösebben.Felejtsem el a lányt?
2020. márc. 14. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A plátói szerelem mindenkinek jár. Álmaidban bárkivel bármit megtehetsz. Ha tizenéves lángoló fiúcska vagy, ez teljesen normális (de csak akkor)... :)
2020. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1-es és még így is tetszik hogy Fideszes.Pedig én nem nagyon szeretem a politikát.
2020. márc. 14. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Az
2020. márc. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Határ csak nagyon itt az orosz és kínai sztyeppe vidékén...
2020. márc. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, felejtsd el es olyan lanyokra szanj inkabb idot, akik elerhetoek
2020. márc. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális, de nagyon rossz irány, ha a politikai beállítottság közrejátszik a szimpátiában. Amúgy meg tényleg elérhető lányokra koncentrálj.
2020. márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MyraTheDreamer válasza:
Ilyenkor nem az emberbe szeretsz bele, hanem abba, akit a képernyőn látsz. A kettő nem ugyanaz. Az álmodozás szép dolog, de ne felejtsd el, hogy a valóságban lehet, hogy teljesen más az a lány, mint amilyennek hiszed.
2020. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!