Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan érhetném el hogy...

Hogyan érhetném el hogy találkozni akarjon velem a lány aki tetszik?

Figyelt kérdés
Sokat írok egy lánynak az interneten.Szimpatikus,én is neki.Viszont amikor említettem neki,hogy találkoznunk kéne,azt válaszolta hogy nincs rá ideje meg nem is ismer engem személyesen.Megint meg akarom kérni hogy találkozzon velem de mit tegyek hogy ne utasítsa el megint?
2019. ápr. 20. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg finoman rávezetni, hogy személyesen mennyivel másabb beszélgetni. De ha nem akarja, hiába erőlteted. :/
2019. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

" nincs rá ideje meg nem is ismer engem személyesen"


Ez így elég necces szerintem, és nem feltétlenül az jön le belőle, hogy szeretne jobban megismerni. Valahogy derítsd ki mi az oka ennek, mert lehet hogy tényleg csak elfoglalt. De azt azért ennyi beszélgetés után csak el tudod dönteni, hogy vannak-e veled komolyabb szándékai vagy sem.

2019. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fontos lenne hogy személyesen is találkozzak vele.Kíváncsi vagyok hogy élőben is olyan e mint az interneten.Hallani akarom a hangját,a szemébe akarok nézni,érezni akarom az illatát.
2019. ápr. 20. 11:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar, akkor sajnos a fejedre is állhatsz, akkor sem fog. :/ Hány évesek vagytok?
2019. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es szerintem neki nincsenek komolyabb szándékai velem.Szimpatikus vagyok neki,meg örül neki hogy foglalkozok vele de részéről semmi több.Nekem viszont sokat jelent ez a lány.Én 27 vagyok,ő 21 éves.
2019. ápr. 20. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:

erre rohadtul kár az idődet pazarolni...27 évesen beláthatnád.


mondjuk én az ilyen idiótákat se értem, pedig szinte az összes ember kivétel nélkül ilyen. f_szért kell állandóan mellébeszélni, hogy így nem érek rá meg úgy nincs időm most...de azért gondolom bátorít, hogy maaajd egyszer...aztán fél év múlva is majd egyszer...mondaná meg egyenesen, hogy nem szeretne megismerni személyesen, ilyen netes lelki szemetesnek k_rvajó vagy neki, de semmi több...


magamról tudom, hogy ez megy. engem ez nem zavar...de nekem nincs is olyan célom egyetlen lány ismerősömmel sem, hogy össze is jöjjünk, mivel van párom.

2019. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, azzal nem érsz el többet, de így is elég egyoldalú, ha nem akar jobban megismerni.
2019. ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Finoman lerázott. Hidd el, ezek több sráccal beszélnek. Biztos van más is a képben... Tapasztalat!


Ne ragadj le egynél. Írj sokkal többnek. egy tuti ráharap a hülyeségedre. Ha egynek írsz, csak kínlódsz és várod a csodát. A fene egye meg :'DDD

2019. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!