Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti elítéltek az olyan lányokat...

Ti elítéltek az olyan lányokat akik lefekszenek valakivel csak azért hogy jól keressenek és nagy karriert futhassanak be?

Figyelt kérdés
Amikor megjelenik egy fiatal lány a tévében vagy a neten mint politikus vagy celeb,vagy műsorvezető sokan azt gondolják hogy ezek a lányok azért jutottak el oda ahova,mert lefeküdtek olyan emberrel aki el tudta intézni nekik hogy olyan pozícióba kerüljenek,amilyenbe.Erre persze bizonyítékuk nincs.De ha igaz is lenne,ti elítélnétek ezeket a lányokat?Szeretnének jól élni,jól keresni,ez még szerintem nem baj.Én akkor ítélek el egy ilyen lányt,ha családos emberrel fekszik le.Ti máshogy gondolkodtok erről?
2020. márc. 16. 09:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Mindenki úgy boldogul, ahogy tud. Ha ő így, akkor így
2020. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Azok a prostik csak gazdag változatban. Hivatásos munka. 😂
2020. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Csak akkor ha nem velem fekszik le.
2020. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

Nincs bizonyíték, de ha ilyen körökben mozogsz, látod hogy megy ez.

Most komolyan azt hiszed, hogy a showbiznisz nem húz elő bármikor a seggéből egy újabb szupersztárt?

Dehogynem, a kérdés csak az, hogy mit tesz meg érte a jelölt.

2020. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Mai világban, fontos kiemelni, hogy boldognak lenni, nem azt jelenti, hogy minden tökéletes. Egyszerűen, csak megtanuljuk èlvezni azt, amink van. :) Ha egy fiatal lány törtető, akkor a saját erejèből jut el majd a kìvánt célig, vagy ha jobb körülményeket akar, akkor megteremti magának. Csak akkor tudjuk mások életútját figyelemmel kìsérni, ha mi magunk is részesei voltunk azoknak az eseményeknek, amelyeken keresztül ment. Így az ìtélkezés másokkal szemben nem cèlravezető. :)
2020. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Ne itelj, hogy ne iteltess!


Sok tisztes holgy honfitarsunk hizeleg a fonokenek bizonyos elonyok remenyeben … ha jol sejtem.

2020. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak a férfiakat nem értem akik tudják hogy a pénzükért vannak velük, nekik nem értem miért jó ez.
2020. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7-es nincsenek együtt a férfival csak kap egy jó állást jó fizetéssel ha egyszer vagy többször kielégíti a főnökét.Valamit valamiért.
2020. márc. 16. 10:44
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hol. Ha az adott pozíció felelősséggel jár, és alkalmatlan rá/nem alkalmas rá eléggé, akkor igen, elítélem.

Ha nem, nem érdekel, legyen, engem nem érdekel.

2020. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

*-"engem nem érdekel"

bocsi

2020. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!