Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti elítéltek az olyan lányokat...

Ti elítéltek az olyan lányokat akik lefekszenek valakivel csak azért hogy jól keressenek és nagy karriert futhassanak be?

Figyelt kérdés
Amikor megjelenik egy fiatal lány a tévében vagy a neten mint politikus vagy celeb,vagy műsorvezető sokan azt gondolják hogy ezek a lányok azért jutottak el oda ahova,mert lefeküdtek olyan emberrel aki el tudta intézni nekik hogy olyan pozícióba kerüljenek,amilyenbe.Erre persze bizonyítékuk nincs.De ha igaz is lenne,ti elítélnétek ezeket a lányokat?Szeretnének jól élni,jól keresni,ez még szerintem nem baj.Én akkor ítélek el egy ilyen lányt,ha családos emberrel fekszik le.Ti máshogy gondolkodtok erről?
2020. márc. 16. 09:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#9-es például a lány eladó egy közértben,lefekszik egy befolyásos emberrel és államtitkár lesz belőle.Attól hogy bolti eladó volt,még lehet hogy államtitkárként is
2020. márc. 16. 10:49
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem nyerete, örökölte vagy szimplán a véletlen során került a vagyonához elég értelmes ember, hogy lássa mért van vele a fele annyi idő barátnője.


Szóval gondolom költsönösen tudják az okát és rendben vannak a dologgal még ha ki sem mondják. Vagy lehet beszéltek róla, de nyílvánosságra nem hozzák.


Ezért maximálisan oké.

2020. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12-es de nem biztos hogy együtt vannak.Szexelnek egy nagyot,a szex után pedig a férfi és a nő is hazamegy a párjához.És a nő boldogan elújságolja hogy milyen jó
2020. márc. 16. 11:00
 14/21 A kérdező kommentje:
A nő boldogan elmondja a párjának hogy milyen jól fizető állást kapott.Persze azt nem mondja el a párjának hogy szexért cserébe.Amiről nem tudunk,az nem fáj.
2020. márc. 16. 11:02
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, mert más szexuális életéhez nincs semmi közöm.
2020. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mondhatjuk úgy, hogy élhet és él is az adottságaival. Ezzel különösebb probléma nincs. Ám azért az ember másképp ítélheti meg azt az embert, aki azért az adott helyért meg is küzdött, mer vagy volt adottsága (a nők esetében pl. szépnek született, bár melyik nő nem az? :) ), de nem élhetett vele (mer pl. a fejes hűséges, nős ember), vagy nem akart vele élni, vagy eleve nincs is adottsága hozzá (mer pl. nem a legszebb virág a mezőn az adott személy számára), és azt, aki bármiféle komolyabb erőfeszítés nélkül odajutott.

El nem ítélem, bár személy szerint azért valamivel többre tartom azt, akinek többe került följebb kerülnie, minthogy magát kínálta volna, főképp, ha lett volna rá lehetősége, és mégse választotta a rövidebb utat.

2020. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem, azokat viszont elítélem aki további pénz reményében 20 év múlva erőszakolás vádjával fenyegetőzik. (az esetek 95%-a)
2020. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A mai nők sokkal de sokkal problémassabbak mint mondjuk 20 -30 évvel ezelött. A nevelés az amibe felnőltek. A media a fészbuk stb az internet világa nagyon eltévesztette ezeket a kis b *ta lib* kat. Eleve királylánynak lettek nevelve. Egymástol tanulnak ami értèk az náluk értéktelen de ez mind abból fakad hogy b *ta mind. A menő náluk az a gucci táska a minnél ri*ancosabb kinézet a pi* sa es a m *llmutogatás lájkokért májuk felhizik es fle *máznak. De mire? Aztán pénzért eladják magukat egy vén sz* rnak kinya *ják akar a sz *ros s *ggét meg lesz *vják a szotyyat pö *sét aztan ők a menők lényeg a pénz... nembaj majd elkapnak valami jó kis nemi repl *t az kell nekik a pénz mellé. Sok r *bi most bajba van kevés a kuncsaft nemlessz miből shoppingolni meg manikürözni meg fizetni a borsos alberletet mert annyi eszük nincs rendes munkából tartsák el magukat.ezért vannak fent a rossz lányo *.hu -n meg az útszélén. Sok már rib* nckodik ingyen is akár drogosan reszegen disco vagy házibulikba. Főzni egyikse tud takaritani se... igények azok vannak ellenben vele szembe nemlehetnek elvárások ő neki elég ha a p *nci van felmutatva amit mindenkivel megb* *at. Ezek után még ők mindig a fellegekbe járnak és szépen pics * san kirakják magukat és mutogatják magukat úton útfélen de ha megvannak nézve még bunk *k vagyunk... nekik csak akkor vagyunk jók ha jólnezünk ki jó autónk van saját lakás stb mert ha nem akkor mit akarsz.. de ha egy két dolognak megfelelsz kihasználnak aztán mikor van jobb továbblépnek. Ezek a lo *yók kipróbálnak meglovagolnak mindent ami a fogukra valo vagy haszon vagy pénz van belőle lényeg nekik jó legyen. Mig hasznot húzhatnak belőled addig jó vagy.de hűség nincs bennük mert a vérük hajtja.inkább szo* nak egy olyat a pénzért mint egy olyat aki hozzá való korba. Und* rito mind...
2020. márc. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy minden protekciós embert is elítélnek nemtől függetlenül. Vagy olyat, aki csalt a vizsgán és úgy kapott jobb jegyet.


Az emberek nem szeretik az indokolatlan előnyöket.


Gyakran még azokat is megszólják, akik beleszülettek a gazdagságba, pedig ők aztán végképp nem tehetnek róla, ahogy azok se, akik a szegénységbe egy zűrös családba születtek bele.


És akkor jön egy nő, aki a genetikai adottságát kihasználva összejön érdekből valakivel, aki helyzetbe hozza. Az erkölcs itt nagyon keményen sérül. És akkor tegyük fel a kérdést: Hol húzzuk meg a határvonalat?


Ami még papíron legális és nem illegális az oké, rendben van? Biztos vagy benne? O.J. ügyvédje tudna róla mesélni... Vagy éppen akik Hitler vagy Sztálin idején köztiszteletnek örvendő katonák voltak. Törvényesen (akkori törvényeknek megfelelően) tették amit tettek.


Tehát akkor jöhet innentől a céges titkok árulása a konkurenciának, hűtlen kezelés, sikkasztás és minden más?


Meddig megy el egy olyan ember, aki könnyített úton szeretne gazdag és sikeres lenni?


Érzed már, hol van ezekkel a dolgokkal a probléma?

2020. márc. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Határozottan elítélem, kortól nemtől függetlenül azokat kik gerincüket, tartásukat eldobva tudnak csak érvényesülni az életben.


Sok embernek bejöttem, bejövök...

Nekem is lehetett volna ezerszer könnyebb utam a vállalkozásomig, de nem tettem meg.


Számomra a büszkeség és a gerinc kell, hogy emelt fővel járjak s tükörbe tudjak nézni.

Főleg mostanra, mert elértem a célom és megtartottam azt, ami sokaknak nincs...


+ Büszkén mondhatom el, hogyan teljesültem ki ezidő alatt,mint ember, hogyan építettem fel a semmiből mindazt amim van.


Ettől a sikerélménytől megfosztottam volna magamat s eldobtam volna mellette a büszkeségemet, tartásomat, ha "gazdag f∆szra huzattam volna magam".


Soha nem teljesültem volna ki, ha az egyszerűbb utat választottam volna.


+ Az idő alatt teljes önismeretre tettem szert s sok mindent (alapanyagoktól kezdve eszközökig, technikàkig mindent) , mindenkit ismertem meg.


Ez az ismeretség pedig méginkább hasznomra vált.


Sok mindentől fosztjàk meg magukat, akik szexuális úton jutnak fel.

+ Bizonyítja, hogy emberként nem sokat ér (személyiségtől kezdve a tehetségtelenségig)


🕳️👎


Nőként pedig mégnagyobb elismerés felfele törni tisztességes úton.

Naaagyon sok a buta tyúk...

S az olyan "nők" miatt utálom olykor, hogy álltalánosítva beszélnek az emberek.


Amit írtàl: "családos emberrel fekszik le"

Ott a családos emberke még undorítóbb és elítélendőbb...


Az a szomorú, hogy a szex a legtöbb embernek csak szórakozásról , agyatlan dugásról szól...


Nem a másik félhez való tartozás, elkötelezettség, érzelmek kimutatása, adok-kapok elv testileg lelkileg.


Egy jó kapcsolatban jó szexuális kapcsolat van.

De ezt a hűtlen, fűvel-fával dugók sose fogják megérteni, átérezni.


5.5éves volt kapcsolatomból az exem rám írt ennyi év után s megírta mennyire sajnálja, hogy a farka után ment.


Rájött, hogy miről beszéltem.

Konkrét pl-t is elmesélt, hogy egyszerűen nem az igazi a szex neki senkivel, mert hiányzik az amit eldobott magától.


Utolsó mondata ebben a témában "kiégtem melletted, nem tudok senkit se szeretni, ez miatt pedig nem az igazi az se"


Hát fiam, így jártál 😀 s maradj továbbra is távol tőlem.


A beszélgetés alatt én szóltam rá, hogy hogy beszél a nőről, mintha csak eszköz lenne a másik...


Sok ember sajnos olyan amilyen... Fejüket a betonba húznám. (Volt olyan zaklatóm, aki felidegesített - sürgis ismerősömhöz bekerült, ott is kapott egy kis kínzást pluszba. Félre bökött tű, felesleges anális vizsgálat csak hogy érezze a törődést🤣stb. Így merjen a fenekemhez érni random az utcán, beteg állatja...)

2020. márc. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!