Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elképzelhetőnek tartjátok...

Elképzelhetőnek tartjátok hogy a koronavírus járvány összehozza az embereket és kevesebben leszünk magányosak?

Figyelt kérdés
Szerintem a járvány alatt könnyebben meg kéne találnunk a párunkat mint a rohanó hétköznapokban.Egyetértetek?
2020. márc. 17. 14:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lépj! XD

Minek kell erről kérdéseket kiírni? Ha szeretnéd, csináld, ha más is így érez, akkor ő is ezt csinálja.

Egyébként a szingliség és a magány nem ugyanazt jelentik. Jelenleg nekem sincs barátom, de van jobb dolgom is, minthogy társkeresőkön üssem el az időmet, amikor vannak fontosabb dolgaim is.

Aki fent van, azzal írjatok egymásnak, mit kell ezt tovább fűzni?

L

2020. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
#21 nem tartasz attól hogy most hogy elmondtad nincs barátod,sorra fogod kapni a privát üzeneteket fiúktól?
2020. márc. 17. 15:09
 23/35 anonim ***** válasza:
82%

Kaptam már, tiltani pedig bármikor le lehet tiltani valakit.

L

2020. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem facebookon, van olyan társkereső oldal, ahol lehet "lájkolni" a profilokat, ezt a profil tulajdonosa látja, hogy kik kedvelték.
2020. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
#23-as de most miért nem pasizol?Iskola nincs,szórakozóhelyek zárva,kávézók éttermek zárva,a téma adott hogy miről beszélgessetek a fiúval.
2020. márc. 17. 15:16
 26/35 A kérdező kommentje:
#24 de az valami fizetős társkereső oldal?
2020. márc. 17. 15:17
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam: mással foglalkozom.

Amúgy épp, hogy ilyenkor rossz, vagyis értelmetlen. Randizni nem igen lehet hova menni és milyen téma adott? A koronavírus? Hallok arról eleget.

L

2020. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező szerintem te sem gondoltad komolyan a kérdést, vagy ha mégis akkor a toronyban valami nagyon nem okés.


Szerinted kinek lenne kedve ismerkedni amikor az emberek megélhetése forog kockán? Akinek nincs tartaléka, és majd nem tud dolgozni menni az miből él meg? Erre te még felteszel olyan kérdést, amivel csak idegesítesz mindenkit.


Na mindegy, lehet lepontozni meg leszólni, de akkor is ez a helyzet.

2020. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Nem fizetős, ingyenes. elsotalalkozas.hu

Nem rossz, pár apróságot leszámítva korrekt oldal, én viszont ott nem találtam meg a hozzám illő társat, nem láttam értelmét továbbra is fent maradni.

2020. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 he84 ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező, ha mostanában ez a legnagyobb vágyad, akkor tegyed. De ez ne azt jelentse, hogy akkor másokat megpróbálsz rávenni arra, hogy ők is ezt csinálják. Egyrészt alapból nem mindenkinek ez a legfontosabb, akár szingli az illető, akár nem, másrészt a koronavírus most igenis hátráltatja ebben a legtöbb embert. Nem minden szingli vágyik párkapcslatra, vagy egyéb kapcsolatra. Na meg az sem csak úgy megy hipp-hopp és eltervezed. Nem. Annak ki kell alakulnia, ha netán kialakul idővel és nem dönthetsz a másik helyett, hogy mindenképp veled akarjon komolyabb kapcsolatot, ha ő netán mégse. Előttem néhányan ezzel kapcsolatban már leírtak egyebeket is. Fejezd be mások győzködését erről és te csináld az ilyenkori ismerkedést, ha gondolod. Majd a többiek eldöntik a maguk részéről, nem kellesz ehhez se te, se más. Remélem most mát végre felfogod a lényeget és komolyan is veszed.
2020. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!