Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon most jól jártam, hogy...

Vajon most jól jártam, hogy senki nincs az életemben?

Figyelt kérdés

24 éves kány vagyok. 18 évesen történt egy dolog ami törés volt az életemben, és emiatt nem engedek magamhoz senkit közel.


Se apám, se anyám csak egy bőröndnyi cucc a világom, egy kis garzonban, mióta kijöttrm az intézetből.

Most a munkám is megszűnt. Albi ki can fizetve 2 évre, így azon nem aggódok.

Viszont azon igen, hogy mi kesz pár nap múlva mikor elfogy a pénzem.

Jól jártam s mostani helyzetben hogy bezárkóztam?

Mármint senkifelé nem közeledek, és kategórikusan elutasítok mindenféle közeledést, lányoktól férfiaktól egyaránt.

Aki esetleg ugyanúgy egyedül van mintén, és kb ekkora slamasztikába is, hpgy vészeli át?

Mivel telnek a napjai, eszébe jutott e, hogy esetleg jó lenne valaki, akire lehet számítani ha baj van?


Mert most baj van, de ezzel egyedűl kell szembenéznem, tekintve, hogy egy cicán kívűl senkim nincs.


Más, hogy éli ezt meg?



2020. márc. 21. 19:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elgépelésekért bocsi. Nagyon ramaty a telóm...
2020. márc. 21. 19:18
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Attól is elzárod magad aki esetleg segíthetne.
2020. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Vagany magany.
2020. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Milyen végzettséged van? Semmi ismerősöd a közelben?
2020. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

El. Egész életemben olyanok vettek körül, akiknek egy kicsit sem számított, hogy én is ember vagyok érzésekkel.


Tudom, biztos vannak jó emberek is, de én még egyel sem találkoztam.

2020. márc. 21. 19:29
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy éretségim van.
2020. márc. 21. 19:30
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Gaz vagy kiscsaj :(
2020. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Tőled semmiképpen sem gázabb...
2020. márc. 21. 19:55
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
De gaz vagy.Ha nem lehet veled ismerkedni akkor ne sirankozz azon,h senkid sincs.Legyel tovabbra is jegkiralyno ! viszlat
2020. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 39 éves férfi vagyok,15-16 éve élek egyedül.Előtte volt két komolyabb kapcsolatom,egyik 2 a másik 4 évig tartott,de rájöttem hogy nem nekem való a társas élet,én remekül elvagyok így egyedül,nem tartozom senkiért felelőséggel,senkinek elszámolással hogy mit,miért,merre,hogy,hol..és igazából már megvannak a magam bogarai,megszokott dolgaim amiken nehezen tudnék változtatni..Mivel telnek a napok?Mint egy átlagemberé általában,reggel meló,délután főzés,pihenés..hétvégén mosás,főzés,takarítás,kertészkedés,lazítás..Igazából van1-2 kollégám akikre számíthatnék ha komolyabb bajba kerülnék,teszem fel baleset,kórházba kerülés ideje alatt..Anyagilag sosem szorultam segítségre,és remélem nem is fogok.Nekem két macskám van,és igazából ők a családom,és jól megvagyunk.Mindenki máshogy éli meg az egyedüllétet,van aki ezt választja,van aki belekényszerül,van aki depresszióssá válik miatta és van aki élvezi..Ezt neked kell eldöntened hogy egyedül folytatod az életed vagy inkább egy társsal élnéd..
2020. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!