Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki lehet ebből az állapotból...

Ki lehet ebből az állapotból lábalni valahogy?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok. Általános iskolás koromban a nem tegnap barnult osztálytársaim nagyon sokat bántottak, valószínűleg ennek hatására beszédes gyerekből szótlan és antiszociális felnőtt lettem.


2 éve szakított velem az első barátnőm, hosszútávú kapcsolat volt, csúnya és nagyon fájó befejezéssel. Egyetemre járok és utálom minden pillanatát az egésznek. Mocskosul ocsmánynak, önbizalomhiányosnak és alacsonynak (170 cm) érzem magam.



Azt érzem, hogy egyszerűen semmi sem működik, a pillanatnyi boldogságokat hosszú szenvedéssel teli idők váltják fel.


Hogyan tudnék ebből az állapotból kijönni valahogy? Próbálom olyan dolgokkal elütni az időt amiket szeretek, de akkor meg annyira haszontalannak érzem magam és méginkább eluralkodik rajtam ez a szomorú érzés. Ha a szüleimet elveszteném, gondolkodás nélkül vetnék véget az életemnek.


2020. márc. 21. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Talald ki mit szeretnel es kezdj el dolgozni erte, legyen ez karier baratno egyetemk eredmenyek ami ugy erzed kiteljesitene. A tobbivel ne torodj.
2020. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is van hogy leértékelem saját magam. Most 19 vagyok egyetemista és régebben elég sokat beszéltem és sok mindenkinek fárasztó voltam és sokan hülyére vettek már kezdtem azt hinni hogy nem vagyok rendben mentálisan emiatt én is elég csendessé váltam nem beszélek sokat. Sztem foglalkozz olyan dolgokkal amiket szeretsz, találkozz barátaiddal és ne értékeld le önmagad. Minden fejben dől el.
2020. márc. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!