Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, ha most magányos...

Mit tehetnék, ha most magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretnék a barátaimmal beszélgetni, mivel valahogy rossz érzéssel tölt el, ha annak mutatom meg a gyengébb oldalamat, akik ismernek.


Itt lévő magányosabb emberek, ti ilyenkor mit tesztek?


23/F



2019. dec. 22. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Menj, sétálj egy nagyot. Úgy, hogy rendesen elfáradj. Aztán igyál meg egy sört (de csak egyet!), hallgass zenét, olvass valami komédiát vagy nézz ilyen filmet. Másnap jobb lesz. Elmehetnél más társaságokba. Esetleg vallásos csoportba, ott nem ismernek, de meghallgatnak.
2019. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

# 1 VALLÁSOS CSOPORT :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Edzés(súlyzós),biciklizés,séta,kocogás,futás,játék,film,sorozat,zene,verd ki,vagy hívd át a haverjaid piázni

2019. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszélek olyan emberekkel, akiket sosem hallgatnak meg, vagy akikkel nem beszélgetnek. Idősekkel, hajléktalanokkal, emberekkel, akiket valakik semmibe vesznek. Amikor magányos vagyok, akkor nagyon magammal vagyok elfoglalva, ezért más emberekre szoktam terelni a figyelmem.

Sosem vagy egyedül, van alattad talaj, van feletted ég, közte élet. Művészet segít kifejezni önmagad.

Olvass, hallgass zenét. Minél jobban nyitsz a külvilág felé, annál inkább meglátod, hogy mindenki ugyanolyan, mint te, csak mást tettek meg.

Nekem is van ez a "félelmem" az ismertebb emberek felé. Valahogy jobban meg tudok nyílni olyan emberek felé, akik kevésbé kedveltek, zárkózottabbak. Néha sikerül leküzdenem(!). Rosszul hangzik, de próbálom magam nagyobbnak képzelni, mint az emberek.

Ha van valamid, azt használd ki. Hatalmas erőforrások az életben a hű jóbarátok. Ha ők ottvannak, szeretnek megbocsátják a hibáidat, te bármit megtehetsz, bátor lehetsz, olyat tehetsz, amit őszintén meg akarsz tenni. Ha a jószándék vezérel, és mész, nincs vesztenivalód. Nincs jobb érzés annál, mint leküzdeni azt a problémát, ami fogvatart.

Minden jót! Boldog karácsonyt!

2019. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A vallásos csoport nekem is bevált. Befogadóak voltak, és szeretve éreztem magam.
2019. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. dec. 22. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni, írhatsz privátot nyugodtan. :)
2019. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. dec. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!