Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van kiút ebből?

Van kiút ebből?

Figyelt kérdés
22F vagyok. A magány felemészt szó szerint. Odáig jutottam hogy alig várom a munkát mert ott van társaság(ami még eddig nem rekesztett ki), és szinte utálom a hétvégéket mert egyedül vagyok. Szokás szerint azok a lányok kellenek akiket nem kaphatok meg, mindig azokba vagyok szerelmes. Ugyanakkor általánosságba véve rám se néznek, nehéz velük beszélni ami inkább arra késztet hogy hagyjam az egészet a francba. Sokan mondják hogy menjek edzeni mert az ad majd önbizalmat. Egy ideig jártam, hát adott mindent csak önbizalmat nem. Megéri a nehezebb utat választani? mert mostanában csak a rövidebbre gondolok..

2020. márc. 30. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ebben a szarban akarod leélni az életed, válaszd mindig a könnyebb utat.

Ha kihívások elé állítod magad, és azokat meg is oldod, akkor lesz önbizalmad

2020. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miert nem mesz el onkentesnek? Pont neked talaltak ki az ilyeneket! Azt hiszem most pont keresnek raero embereket.
2020. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokat kerestem önkéntes munkat, meggyanusitottak, hogy csalásba akarom keverni a megkeresett szervezeteket...
2020. ápr. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs kiút,így vagyok én is 20 éve már.
2020. ápr. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!