Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van ebből kiút?

Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül vagyok, nincsenek barátaim, párkapcsolatomban sem vagyok már igazán boldog, szüleimmel nem jó a kapcsolatom. Itt a nyár, más boldog, minden napra van valami programja, nekem meg annyi, hogy itthon ülök egyedül. Valaki, aki hasonló helyzetben van, írhatna, meghallgatom én is szívesen! Nevet meg más elérhetőséget nem adok meg, de szeretnék beszélgetni igazán egy jót valakivel! :)
2015. júl. 17. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan
2015. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre van megoldás, csak igazán akarni kell. Biztosan meg van az oka, hogy most ilyen helyzetben vagy. Felejtsd el a múltat, hisz azon már nem változtathatsz. Ez az első lépés. A jövőd viszont a te kezedben van. Úgy alakítod, ahogy akarod. :) Akár egy itteni beszélgetés is megadhatja a kezdőlöketet. Én is hasonló cipőben jártam. Néhány év leforgása alatt sikerült változtatnom, bármennyire is lehetetlennek tűnt.
2015. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz.:)
2015. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Én is ez vagyok... Csak én nem ülök hanem fekszem :D


Tegnap este bicikliztem és a régi osztalytarsameknal hazibuli volt.


Útközben láttam egy szépen kiöltözött csinos lányt aki biztos hogy egy buliba tartott.



Hazaértem és a szomszéd fiatalok is buliztak.


Mondom jó... Csak én nem érdeklek senkit sem :(


Annyiból állt eddig a nyaram hogy felkelek, elmegyek dolgozni, hazajottem fekudtem 5 órát azt várva hogy menjek bicikliznibaztán hazajövök és lefekszem.


Hétvégén meg egész nap fekvés, bicikli aztán alvás :(


El megy a fiatalkorom... De már nem érdekel.


16/f

2015. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj nyugodtan.
2015. júl. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!