Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem, hogy felesleges...

Miért érzem, hogy felesleges vagyok?

Figyelt kérdés

Az iskolában rettenetesen sokat bántalmaztak lelkileg.

A testem miatt is, meg úgy amblokk mert én én vagyok.

Most azt érzem felesleges vagyok, semmi szerepem.

Egyedül az édesanyám miatt élek még, tudom, hogy ő számít rám!

A hitem erős és bízom abban, hogy Isten megsegít.

A kérdésem felétek, ezzel az üggyel lehet valamit kezdeni?


2020. ápr. 13. 02:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#5-6 Amit az Úrról írtál felettéb bántó!

Ne öt hibáztasd a családtagjaid halála miatt. A bűnt hibáztasd! Emellett már sokkal jobb helyen vannak ha Isten beengedte országába őket!


A tanévnek nincs sajnos vége...a karantén miatt fogalmaztam így.

2020. ápr. 13. 13:01
 12/14 A kérdező kommentje:

#7 Vannak céljaim! Sportolni nem sportolok az alakom miatt, rengetek kaptam bántást rá🙄🙄


Csak sajnos a tanulástól amely az álom munkám fele vinne, egyszerűen ilyen környezetben nem bírok tanulni! Az iskola padjában ülve azt várom, hogy teljen el a nap és huzhassak haza!


Most elkezdtem könyvet írni, ezzel talán befuthatok😊

2020. ápr. 13. 13:07
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy facebook közösségbe barátkozz, mert egy jó szociális élet felemel és felhúz. Értem én, hogy mindig veled van Isten és csak neki kell megnyílj, de nem árt ha vannak barátaid.

Nem tudom milyen vallású vagy, azt hiszem az én ismerőseim zöme református vagy evangélikus, legalábbis az a része, aki hiszi, hogy feladata nem (csak) az ige terjesztés, hanem hogy célravaló életet éljen (Istennel), és eljusson a mennybe. Ha csak annyi célt látsz, hogy igét terjessz, azzal nagyon nem fogsz itt sokra menni. Másokat meggyőzni pedig felesleges, ha valaki nem akar hívő lenni, nem lesz.

És persze sírhatsz, attól hogy van egy feltehetőleg erős támaszod, de ha már ilyen inspirátorod van, akkor miért ne ragadnád meg? Sok depressziós nincs mibe kapaszkodjon, és nem tud kijönni abból a bizonyos gödörből. Neked viszont vagy egy láthatatlan segédleted, használd ki - legalábbis még míg hívő vagy.


Egyébként én a 5-6-os kommentből nem olvastam ki istenkáromlást.


De valóban cél az fontos lenne. A sport pedig segít élénkíteni az elméd. Ha arra fogod, hogy az alakod miatt nem sportolsz, akkor miért ne hatna ez fordítva is? Sportolj, hogy jobb alakod legyen.


De ha mindenhez úgy állsz hozzá, hogy "ezt nem, mert..." akkor nem tudsz előrébb jutni. Gyerünk, állj fel! Tessék pezsegni! A múltat magad mögött kell hagyd, vagy feldolgozd. Az ügyeddel addig semmit nem lehet kezdeni, amíg te magad nem akarsz változni. És bizony ez árad a szavaidból. Ne kifogást keress, hanem cselekedj.

2020. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne szívjatok anyit.
2020. ápr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!