Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem felesleges ember...

Úgy érzem felesleges ember vagyok. Többi lent. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Semmi értekme nincs az életemnek.Elmegyek dolgozni haza jövök és csak unatkozok.Semmi se köt le.próbálkoztam sporttal de nem vált be.Az óta van ez ami óta nincs barátnőm.Lassan 3 éve.Próbáltam ismerkedni de nem érdeklek senkit se.Egyedül meg nem akarok lenni.Minden napom maga a pokol.Egyre jobban érzem hogy nem kelett volna meg születnem.Felse tünne ha nem lennék.Nagyon ki látástalan az életem.Mit tegyek?
2016. jún. 26. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Kellene neked egy barátnő . Ennyi
2016. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne!csak az a gond hogy béna vagyok az ismerkedésben.
2016. jún. 26. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Depressziós vagy, de gondolom ezt te is érzed.


Először valamit ezzel kéne kezdeni és utána jöhetnének a csajok. Első körben elkezdhetnél mozogni. Először csak keveset, aztán egyre többet. Talán az segítene. Ha nem, akkor pedig irány az orvos.

2016. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne társaságod, lenne kivel beszélned, akkor jobb lenne szerinted?
2016. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem érezheted. Most ember vagy. Hogyan tudhatnád.

Életed értelme fejlődés. Többi csak mellékes dolog amiket jó hozzáállással élvezhetsz.

Írd felül tudatalattidat.

2016. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackLamb válasza:
Menekülni a gyengék szoktak. Meg kell erősödnöd ahhoz,hogy a későbbiekben újra boldog lehess. Persze,ez egy nehéz dolog,de már 3 év eltelt. Nézz magadba. Érdemes ezt csinálni? Előrejutsz ezzel a hozzáállással? Meg kell tanulni elengedni a sérelmeket,és az élményeket tapasztalattá formálni,ami által fejlődik az ember. Fedezd fel magadban az értéket,és keresd meg azokat a dolgokat amiben van tehetséged és fejleszd a tudásodat. Ha sikerélmény ér,pozitívabban fogod majd látni a dolgokat,és a változás is könnyebben megy majd.
2016. jún. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is ugyan így érzem magam. Minden egyes nap :)
2016. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!