Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosok, szinglik, ti...

Magányosok, szinglik, ti hogyan nem őrültök bele a mostani helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sosem voltam szerencsés, nemhogy a szerelemben, de még a baráti kapcsolatok kialakításában sem. Mondhatnám, hogy megszoktam az egyedüllétet, de a karantén-helyzet alatt világossá válik, hogy ez önbecsapás. Nem szoktam meg, csak amíg van lehetőség legalább próbálkozni, bizonyos időközönként randikat összehozni, addig tartja az emberben valami a lelket. Vannak hasonló cipőben járók? Ti hogy oldjátok meg, hogy ne csússzatok szét most teljesen?

Én: 33/F



2020. ápr. 15. 14:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hogy nem sikerült szorossabb kapcsolatot kialakítanod másokkal?

(Jó, tudom ez elég gyakor manapság, meg gondolom régen is az volt, de azért érdekel. Nekem sincs túl sok barátom, de azért 2-3at összeszedtem az évek alatt)

Munkahelyen kollégák?


Amúgy a kérdésedre válaszolva én már kezdek becsavarodni :D Most, hogy itthon vagyok...a napjaim nagyon szétcsúsztak és ami nagyobb baj ,hogy a tanulmányaimmal sem haladok.

19/L

2020. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy van különösebb okai, vagy ha igen, akkor olyan mélyen rejlik a személyiségemben, hogy nem tudok róla.

Pár barátom maradt középsuliból, akik megnősültek, és nem olyanoknak bizonyultak, akik egyéb elfoglaltságuk mellett túl szorosan ápolni akarnák velem a kapcsolatot.

A két komoly párkapcsolatomat szerintem az tette tönkre, hogy hasonlóan introvertált emberek voltak, el tudták képzelni az életetet egyedül is, és nem én voltam életük szerelme talán. Utóbbi párkapcsolatomnál még közre is játszott, hogy új munkát kapott a párom, amihez költöznie kellett, és túlstresszelt mindent az életében.

Lehet, hogy sima szerencsétlenség, nem tudom. Kedvelnek általában az emberek, és tudtak szeretni is, mégsem maradtak mellettem.

2020. ápr. 18. 14:42
 23/24 anonim ***** válasza:
Szomorú ezt olvasni. Remélem majd összehoz valaki olyannal az élet aki melletted marad.
2020. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Próbálj valami más elfoglatságot, hobbit találni.
2020. ápr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!