Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosok, szinglik, ti...

Magányosok, szinglik, ti hogyan nem őrültök bele a mostani helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sosem voltam szerencsés, nemhogy a szerelemben, de még a baráti kapcsolatok kialakításában sem. Mondhatnám, hogy megszoktam az egyedüllétet, de a karantén-helyzet alatt világossá válik, hogy ez önbecsapás. Nem szoktam meg, csak amíg van lehetőség legalább próbálkozni, bizonyos időközönként randikat összehozni, addig tartja az emberben valami a lelket. Vannak hasonló cipőben járók? Ti hogy oldjátok meg, hogy ne csússzatok szét most teljesen?

Én: 33/F



2020. ápr. 15. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Nekem most csak online barátaim vannak, akikkel játszani szoktam :D

24/F

2020. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekem eddig se volt lételemem a randizás, most sem az. Vannak barátaim és családom, velük beszélgetek rendszeresen.
2020. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

mások is vannak, akik magányosak, nem csak te

van, akinek az egész élete úgy telik, mint a karantén:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

2020. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem én már beleőrültem.

Piszkosul hiányoznak a barátaim, a kollégáim. Még az olyan apróságok is, mint amikor vásárlás közben egymásra mosolygunk az eladóval, akivel látásból ismerjük egymást - hát most maszkban meg sem ismeri egyik ember a másikat.

Amit próbálok tenni ellene: sokat chatelek és beszélek a barátokkal, édesanyámmal naponta beszélek telefonon, munkatársakat is gyakran hívom fel... És tervezgetjük az ismerősökkel, hogy mi mindent fogunk csinálni, amikor ennek végre vége lesz.

36/N

2020. ápr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4-es: mondjuk jó neked, hogy legalább van sok ismerős, nem csak felületes kapcsolatok vannak jobbára az életedben ezek szerint.

Örülök, hogy azért súlyosan negatív dolgokat nem ír senki.

2020. ápr. 15. 15:04
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Üdv nálam.
2020. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Semmi, megvagyok. Amúgy se vagyok egy társasági ember.
2020. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nekem annyi "szerencsém" van, hogy olyan munkát végzek, amit ilyen szinten nem érint a dolog. Így legalább meg van a lehetőség a találkozásra munkatársakkal. Valamilyen szinten inger ér, vagy mi a szösz. :) Illetve annyi, hogy nem panelben élek, így a falatnyi kis kertbe ki tudok menni "időzni", ha olyan kedvem van. Időzni means: füvet vágni, kerti-székben lustálkodni, nézni ahogy a cicóm (benti, ki szoktam engedni, ha ki akar menni) vadássza a bogarakat, stb. :) Meg nincs messze a tópart sem, bár a nem itt lakók miatt, ez is el lett rontva, szóval most inkább nem sétálgatok arrafelé. :| :)

Családommal és a barátokkal szinte napi szinten én is tartom a kapcsolatot.

Jahh és nem vagyok magányos, hanem egyedülálló. :P


41F

2020. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
úgy, hogy már előtte megőrültem. :)
2020. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én például facebook csoportot alapítok, a hasonlóan magányosoknak, vagy legalábbis, olyanoknak akik boldogtalanok. Ennek a tervezésével, szerkesztésével sok idő eltelik. 27/F
2020. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!