Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz, ha csak családtag ismerős...

Gáz, ha csak családtag ismerőseim vannak Facebookon? Azonkívül pedig senki?

Figyelt kérdés
Hírportálokat olvasok a Facebookon általában.Senkivel nem vagyok olyan viszonyba,hogy bejelöljem a családtagjaimon kívül.Barátaim nincsenek,ismerőseim munkatársaim vannak de velük se vagyok olyan viszonyba hogy bejelöljük egymást.Idegeneket meg nyilván nem jelölök be.Szerintetek ez ciki hogy alig van ismerősöm és az a pár ember aki van az is családtag?
2020. ápr. 22. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát lényegében ciki ha egy embernek mondjuk 10 ismerőse van. Akkor vagy azt hiszik róla hogy kamu fiók vagy pedig, hogy nincs senkije és egy nyomorék.


De valójában ez miért érdekelne téged? :D

Idegenek véleménye úgy se számít semmit tehát szerintem csináld nyugodtan minek több száz ismerős.

Ahogy neked a legjobb úgy csináld. Szerintem nem gáz.

2020. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed szükségletét nem kell legyen más ismerősöd Facebookon. Ez a te döntésed.

Viszont! Én például szeretek nézni ismerősökről "híreket". Azáltal, hogy látom, milyen eseményre menne el, én is érzek inspirációt arra, hogy kimozduljak (no, nem ilyenkor). Vagy ha látom, hogy hol volt hétvégén, hétfőn kapunk beszédtémát, mert így már "jogom" van felhozni :)

Valahogy ápolni kell a baráti kapcsolatokat, és a Facebook jó módja ennek.

2020. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 az én Facebook fiókomra sem kíváncsi senki,akkor én mit nézegessem az övékét?
2020. ápr. 22. 18:04
 4/5 A kérdező kommentje:
És nekem nincsenek baráti kapcsolataim,nincs mit ápolnom.
2020. ápr. 22. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Van aki gáznak tartja, sok embernek 1000+ismerőse van, nekem is csak 200-250 de közülük is csak a családtagokkal plusz 3 emberrel beszélek..mindegy lenne nekem ha csak 10 ismerősöm lenne, idegenek úgyse nézegetnek, ha mégis, pont nem érdekelne hogy ez alapján ítélkeznek.
2020. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!