Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan barátkozhatnék, ha...

Hogyan barátkozhatnék, ha senki nem akar velem barátkozni?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok és nagyon magányos :(


Senki sincs akivel beszélhetnék még a Facebookon sem... akárhányszor próbálok barátkozni, mindenki elutasít. Senki nem akar velem barátkozni :(


2020. márc. 22. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Munkahelyen nem próbálkoztál?
2020. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott kiközösítenek :(
2020. márc. 22. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mi lehet az oka? Milyen vagy?
2020. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Manapság senkinek sem fontos a barátság, én ezt tapasztalom. Csak azt látják benne, hogy állandóan foglalkozni kell velük és rámegy az életük. Pedig nem, van amikor hónapokig nem beszélnek a barátok, akkor se szűnik az meg.
2020. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Nem vagy maganyos, csak egyedul vagy. Most is beszélgetsz emberekkel.


Azt, hogy miert kozositenek ki … Neked kell tudnod, oka biztosan van valami.

2020. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Több oka is lehet amúgy. Ha gondolod írj :)


Egyrészt lehet hogy állandóan negatív vagy és panaszkodsz csak. Senki se akar egy folyton lehúzó emberrel beszélni.

Aztán az is ott lehet hogy pl segítséget kérsz és letojod azt amit a többiek mondanak és sírsz tovább.


Ami azt illeti próbálkozhatsz különmböző játékokon ismerkedni, az is egy jó alap. :)


Nem tudom miért közösítenek ki a munkatársaid sem azt hogy mit dolgozol, de ha sorozatosan ez megy, én megnézném hogy mi az amit én csinálok hogy folyton ez az eredmény.

Vagy lehet depresszió is akár, hogy te értelmezed rosszul az ő jeleiket félre.

2020. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!