Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is szoktatok arról álmodozn...

Ti is szoktatok arról álmodozni, hogy több százezer, esetleg millió embert érdekel, amit mondtok?

Figyelt kérdés
Én örülnék ha sokan ismernének engem és lennének rajongóim.Örülnék ha sokan figyelmének arra amit mondok,akkor talán megtetszenék egy lánynak is és nem lennêk magányos.Nekem egy ismert embernek kéne lennem.Ti is örülnétek,ha az egész ország tudná,hogy kik vagytok?
2020. ápr. 22. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem örülnék, egyébként te tényleg azt hiszed, hogy azért lesz barátnőd mert híres vagy? Jó nyilván golddiggerek hada fog ostromolni, de egy ilyen mimózának az érdekkapcsolatok sem lesznek megfelelőek.
2020. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Isten ments. Olyan lehet, mint egy majomnak az állatkertben. Gazdag szeretnék lenni, híres nem.
2020. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

Igen, örülnék neki.

Bazsi

2020. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
A hírnév kétes dolog. Igen, tök jó, hogy elismerik azt amit csinálsz és, hogy adnak a szavadra, de soha nem fogsz utcán végigmenni úgy, hogy nem vesznek észre. Néha pedig jó láthatatlannak is lenni. A magánéletről meg inkább nem is beszélek... Mindennek megvan az árnyoldala is. Szóval nem, meghagyom ezt az álmodozást másoknak, akik képesek lennének ezekkel a hátrányokkal együtt élni.
2020. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#1 de én nemcsak a barátnő miatt akarnék híres lenni hanem azért is mert akkor lenne súlya annak amit mondok.Kapnék egy csomó privát üzenetet,kommenteket,én örülnék neki ha sok emberhez eljutnának az üzeneteim.
2020. ápr. 22. 18:26
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem unod még a kérdéseidet? Mindegy, jelentve.
2020. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6-os és milyen okból jelentetted a kérdést?Mert trágár szó például nincs benne.Sérteni nem sértek meg vele senkit.
2020. ápr. 22. 18:32
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Attól nem leszel híres, hogy felteszel havi 150-200 kérdést mindenféle kamu témában és a semmilyen életeddel kapcsolatban.


Senki nem fog ismerni, senki nem fog rád figyelni, ugyanaz az ismeretlen szardarab maradsz mint aki eddig is voltál.

2020. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Call the Police na az olyan válaszokat kell jelenteni mint a tiéd.Sértő és trágár is.Én jelentem is.
2020. ápr. 22. 18:35
 10/14 anonim ***** válasza:
13%

a káérdező semmi rosszat nem tett a kérdéssel. ellenben az őt szidók , meg akötekedők akár tiltva is lehetnének.

Ez az oldal nemcsak szórakoztatásra van , a kérdésre válaszolj elsősorban.

2020. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!